Venezuela se modlí za Chaveze: Prezident je v umělém spánku a prý na pokraji smrti!

Venezuelané se modlí za svého prezidenta: Hugo Chavez je opět v nemocnici
Autor: simao, ČTK - 
2. 1. 2013
07:57

Venezuelský prezident Hugo Chávez je už několik dní v umělém spánku a jeho životní projevy jsou jen velmi slabé. S odvoláním na místní zdroje to píše španělský list ABC.

Jedna z nejznámějších tváří latinské Ameriky Hugo Chávez podstoupil v prosinci čtvrtou operaci kvůli rakovině. Do nemocnice však musel být na sklonku roku přepraven opět.

A podle ABC je jeho stav kritický! Po operaci se u něj totiž objevila infekce a nastoupily vysoké horečky. Chávez ztratil vědomí a převezli ho v umělém spánku na jednotku intenzivní péče - se značně zesláblými životními funkcemi. Dokonce prý hrozí, že bude odpojen od přístrojů.

Venezuelská vláda však opakovaně tvrdí, že Chávez s nemocí stále bojuje. Viceprezident a Chávezův předpokládaný nástupce Nicolás Maduro v úterý večer místnímu televiznímu kanálu Telesur sdělil, že prezident je "při síle jako vždy". Jenže obyvatelstvo se už připravuje na vůdcův odchod, píše španělský list.

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

andy63 ( 2. ledna 2013 15:47 )

To je pravda! USA alespoň ušetří za "humanitární bombardování" státu Venezuela!!!!

12356 ( 2. ledna 2013 15:01 )

na tvem prispevku je videt turan, ze tvoje znalosti co se zahranicni politiky USA a Venezuely tyka, jsou nulove

siroky11 ( 2. ledna 2013 12:25 )

Tak to se asi u nás nestane! Škoda!!! Já bych brečel a bulil a sténal a válel bych se po zemi - ALE RADOSTÍ !!!

rendyx111 ( 2. ledna 2013 12:24 )

To by ses divil,nohsledové a patolizalové a další,kterým hezky pomohl k majetkům při privatizaci a další zapílení zastánci včele s Lucií Bílou,která by hrdě nesla transparent a oplakávala by ho na kažým vystoupení.....

cicavec ( 2. ledna 2013 11:02 )

No paráda,Venezuela oplakává Chaveze,chtěl bych vidět blba kterej by oplakávál našeho tuneldědka když by se mu totéž přihodilo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa