Mrtvého manžela našla po 20 letech živého

Igor na svatební fotce
Autor: red - 
23. prosince 2012
05:49

Muže, kterého v roce 1996 prohlásil soud v Prešově za mrtvého, objevili policisté mezi bezdomovci v Praze. Rodina ho neviděla téměř dvacet let.

Slovák Igor Fáber (47) zmizel v roce 1993. V Popradu zanechal manželku Renátu se dvěma malými dětmi. Rodina zmrtvýchvstalého muže ale přijmout zpět nechce. „Jak si kdo ustele, tak si lehne,“ reagovala Renáta Pavligová na informaci TV Markíza, že jejího muže objevili mezi bezdomovci v Praze. „O děti se celý život nestaral. A teď se najde na konci světa,“ dodala jeho tchyně Helena Eliášová.

Soud už dvakrát muže vyzval, aby se dostavil na jednání o navrácení identity. Tomu ale zřejmě život mezi »mrtvými« vyhovuje a ani jednou nepřišel.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

szamar ( 25. prosince 2012 21:26 )

proč by se měla radovat že ho našli když bere duchod po něm a děti sirotší?Ted by se musela starat o smradlavého a ještě ho živit!

hofihofi ( 24. prosince 2012 16:44 )

No cocococo, proste vzal klicku, co se divite. yJednou jsem se ptal kamose - proc ses rozvedl, vzdyt byla hodna? On se na mne podival,dozahl pivo a rekl - Ja vim, ale mne proste srala!

zlymikes ( 24. prosince 2012 14:10 )

vedle píšou,že 16 let.Tak kdo kecá?Nakonec to budou 2 roky.

prefikana ( 23. prosince 2012 23:48 )

To je jako svatebni foto mych prarodicu ty brdo!

prefikana ( 23. prosince 2012 23:47 )

nevestinku zpracovala a k oltari vypravila jeji matinka ... tady nebude take neco v uplnem poradku!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud