Školačky (†15) se udusily v balících sena: Zemřely spolu, odešly zvlášť

Autor: INT, lm - 
15. prosince 2012
15:59

Dvě kamarádky (obě †15), které se nešťastnou náhodou udusily v balících sena, už tančí s anděly. Zemřely spolu, odešly však každá zvlášť. Zatímco s Ivetkou se rozloučilo na tři sta lidí při církevním obřadu, Verunce dala sbohem rodina na obřadu, uzavřeném pro veřejnost.

Tragická smrt dvou patnáctiletých dívek zasáhla Ledenici. A smutno bylo i dnes. Dívky však nebyly pohřbeny spolu.

Iveta měla na žádost babičky církevní pohřeb. Do kostelíku se přišlo s dívkou rozloučit na tři sta lidí. Pohled na zdrcenou maminku u bílé rakve Ivetky trhal srdce. Farář věnoval jednu z modliteb i Ivetině kamarádce Veronice, která měla poslední rozloučení jen v rodinném kruhu.

"Je to hrozné. Já si ještě vzpomínám, jak jsem holky potkala jako anděla a čerta, když šly ze školy. Ivetka byla andílek, milovala tanec. A teď už s anděly tančí v nebi...," řekla deníku Aha! jedna z truchlících.

Tragická náhoda

Policisté zjistili, že jedna 
z dívek vyšplhala na pět metrů vysoký stoh z vyskládaných balíků sena a propadla se mezi nimi. Druhá jí šla na pomoc a také skončila 
v pasti, ze které nebylo úniku.

Naneštěstí bundy i mobily, kterými by přivolaly pomoc, zůstaly nahoře na seně. Vyzvánění sice přivedlo hasiče a policisty na stopu, dívkám už ale nebylo pomoci. "Zemřely ještě před příjezdem záchranářů," potvrdila mluvčí jihočeské záchranky Petra Kafková.

jity ( 16. prosince 2012 10:56 )

Ano také nejsem pro chlast a hulení, o drogách ani nemluvě, ale tys nikdy nic nevypil? Zasloužily by na holou pr.del, ale ne snad zemřít a ještě udušením to musela být hrozná smrt.

londynskypes ( 16. prosince 2012 06:04 )

a zvlast ,kdyz si to privodily samy.

londynskypes ( 16. prosince 2012 06:03 )

ja si z toho hlavu nedelam ,je to jako kdyz ctu kriminalni pribehy,neznam je a je to jen tady na netu

londynskypes ( 16. prosince 2012 06:02 )

a proc by jsme meli vsichni tady chlastat a kourit jity

londynskypes ( 16. prosince 2012 06:01 )

hofihofi

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud