Smrt politika Vytopila (†36): Odsouzená vražedkyně se zhroutila

Autor: Ondřej Požár - 
4. prosince 2012
05:01

Na svobodu ho museli pustit! Spolupachateli vraždy politika Aleše Vytopila (†36) Filipu Onderkovi (38) totiž vypršela roční vazební lhůta. Jeho exmanželka, odsouzená Radka Onderková Pojerová (46), se kvůli tomu zhroutila.

Filip Onderka dostal koncem října za napomáhání k vraždě 3,5 roku. „Hned po rozsudku si požádal o propuštění z vazby. To jsme mu zamítli. Ale 23. listopadu soud rozhodl o jeho propuštění, neboť byl ve vazbě rok.A protože byl odsouzen za přečin, pominuly ze zákona vazební důvody,“ vysvětlil včera soudce Tomáš Kurfiřt.

Křik hysterky

Tento soudce bývalý manželský pár Onderkových potrestal. Pojerovou poslal nepravomocně za vraždu politika na 15 let do vězení. Její žádost o propuštění z vazby byla zamítnuta.

„Filipa Onderku propustili v pátek 23. listopadu ve 14 hodin z věznice v Brně. Když se o tom Pojerová u soudu dozvěděla od bachařů z justiční stráže, tak se složila a při čekání v cele na převoz do věznice na exmanžela hystericky křičela,“ řekl Blesku člověk, který Onderkovy zná a chce zůstat v anonymitě.

jerry ( 4. prosince 2012 11:18 )

Obviňovat soudce z toho že dodržuje zákon mi přijde docela hloupé.

sores ( 4. prosince 2012 11:11 )

Tak to mi hlava nebere! On evidentně pomáhal při vraždění a bude na svobodě! Tohle by se mělo stát některému soudci nebo jeho příbuzných, a hned by byl jiný trest!Je to bordel!

darekvrana ( 4. prosince 2012 10:52 )

je to histericka pi ca ,,, kdo nekdy mel co do cineni s hysterkou vi o cem mluvim... Takovy lidi prestavaj mit realny nahled na svet ,kombinuji ,atd atd.....

doktormediciny ( 4. prosince 2012 10:50 )

Onoi to že se někdo namočil do vraždy a předem nevěděl o co půjde již mmá precedent. V Babicích u Mor. Budějovic šli zastrašovat funkcionáře a jeden z nich/ z těch zmíněných/ začal střílet. Toho postřeleného lékaři léčili několik měsíců jen proto, aby ho pak mohli pověsit... / Taky dobrý, ne/.Pro úplnost: Ty tři myslím SNB zastřelilo v obilí

radekfilosof ( 4. prosince 2012 10:04 )

Celé je to otřesné. Ovšem pokud je na té výpovědi zrno pravdy: On tam přijel vyjednávat. Vona vytahne kroksnu a voddělá ho jak zvíře.Tedka když to byůli jasko bývalí manželé.Možná nebylo rtak snadné to jít otnámit..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud