Jessica Simpson hubla za peníze: Vyhrála 400 milionů a radostí otěhotněla

Zpěvačka Jessica Simpson (34) je po sedmi měsících od porodu své první dcerky Maxwell znovu těhotná. Štíhlou figuru díky drilu v tělocvičně si tak dlouho neužije.
Jessica hubla s americkým pořadem o zdravém životním stylu Weight Watchers a za účast v něm inkasovala téměř 400 milionů korun. Stačilo jí do konce srpna zhubnout 14 kilo ze 32, která nabrala během prvního těhotenství.
To splnila, a tak se mohla radovat ze vcelku snadno nabytého jmění. Před týdnem se navíc pochlubila, že celkem zhubla 27 kilo, a leckterá žena jí mohla závidět. Po pár dnech ale přišla s další pikantní zprávou, že s manželem Ericem Johnsonem (33) čekají druhého potomka. Pokud se nebude tentokrát Jessica více hlídat, čeká ji po porodu další dřina v tělocvičně. A už nemusí být tak dobře placená
coze 400mega ?? to si delate uz *** nebo co???ta tlusta svine ?? za co ??jsem zhubla 27 kg bez cviceni a ona ma za to 400milionu?? svt je opravdu na lhavu.prala bych si ten konec by byl od nich klid