Ženě zpackali plastiku zadku: Tohle jí dělají implantáty!

Autor: evak - 
29. listopadu 2012
21:53

Anonymní žena dala na Youtube.com video, kde předvádí svůj zadek po nepovedené plastické operaci. Implantáty se jí pod kůží obrací a vytváří tvar, jak kdyby byl zadek permanentně přilepený na sklo.

Video na Youtube.com zhlédlo už přes 30 tisíc lidí a rozhodně není pro slabší žaludky. Anonymka si na něm několika hmaty přetáčí implantáty, které volně »plavou« v její zadnici. „Nemyslím si, že by měly implantáty tohle dělat. Neměly by se přetáčet,“ říká na kameru.

Děsivý trend

Móda plastických operací na zvětšení zadnic odstartovala v jižní Africe, kde jsou velká pozadí znamením blahobytu. V západním světě se chtějí dámy, kterým chybí sebevědomí, vyrovnat ikonám, jako jsou zpěvačky Jennifer Lopez, Beyoncé nebo hvězda reality show Kim Kardashian, které se plnými tvary pyšní. Na rozdíl od rychlého výsledku chtivých dam, celebrity většinou tráví hodiny denně cvičením.

Několik úmrtí

Minulý rok v dubnu zemřela matka tří dětí Elena Caro (†42) poté, co ji špatně odoperoval nelicencovaný doktor z Kolumbie. Honba za výrazným zadkem dostihla i bývalou Miss Argentiny Solange Magnano (†38), která měla po operaci dýchací potíže a nakonec zemřela. Doma na ni čekala její dvojčata. I přes mnoho dalších pokažených operací ale přibývá žen, které se prostě se svým přirozeným vzhledem nehodlají smířit.


Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

valentinar ( 30. listopadu 2012 10:36 )

prasečí hlava v pr.deli

naidka ( 30. listopadu 2012 09:44 )

Aspoň nemusí mít doma polstrované židle.

mirkazam ( 30. listopadu 2012 09:24 )

Když jsou baby tak blbé,a nechají si takové zákroky dělat, musí počítat i s takovým stavem. Žijeme bohužel v době, kdy přirozenost ztrácí smysl,a vylepšujeme se umělým vylepšováním..

liskabystrouska ( 30. listopadu 2012 09:07 )

liskabystrouska ( 30. listopadu 2012 09:07 )

to je strašné ..hloupé ženské

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud