Kvůli mlze se v Texasu na dálnici srazilo přes 140 aut! Dva mrtví!

Při autonehodě u Texaso se srazilo přes 140 vozů!
Autor: shp - 
23. listopadu 2012
11:45

Havárie jak z hollywoodského akčního snímku! V americkém Texasu se na dálnici I10 u Beamontu srazilo asi 140 vozidel, včetně několika náklaďáků. Hromadná nehoda se stala kvůli husté mlze a zemřeli při ní dva lidé.

Na dálnici se vytvořila děsivě vyhlížející řada do sebe nabouraných vozů. Dominovaly jí poničené náklaďáky. Při nehodě bylo dalších asi padesát osob zraněno, osm z nich leží v nemocnici v kritickém stavu. Mrtví jsou dva. V prvním okamžiku si záchranáři vůbec neuvědomili, jak je hromadná nehoda rozsáhlá a kolik bude raněných.

Tahač oběti úplně rozdrtil

Oběťmi se stala dvojice z vozu SUV, které na maděru rozdrtil tahač, který jel za nimi. K nehodě došlo v době Díkuvzdání, proto byl provoz tak hustý. „Je to katastrofa. Auta tam leží na střechách dalších vozů,“ řekl zástupce šerifa Rob Caroll z okrsku Jefferson.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud