Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Bitva o dceru Rezešové: Otec musel předat Ellu (5) její babičce

Autor: shp, Nový Čas - 
22. listopadu 2012
14:21

Milionářská dcera Eva Varholíková-Rezešová (35) čeká stále v maďarské vazbě na soud. Na tamní dálnici zabila při autonehodě čtyři lidi. V jejím rodném Slovensku však probíhá bitva o její dítě, dcerku Ellu (5).

Tu soudkyně svěřila nejdříve do péče jejího otce Erika Fischera (38). Byla tam spokojená a šťastná. Včera však k Fischerovi dorazila Eva Rezešová, matka zadržené Varholíkové-Rezešové, vdova po magnátovi Alexandru Rezešovi (†53) a Ellina babička. Malou dívenku prý dostane za každou cenu.

Nejdříve k otci, pak k babičce

Rezešová se oháněla předběžným opatřením soudu, že má být Ella do právní bitvy u ní. Rozhodla o něm ta samá soudkyně, která ji předtím svěřila do péče Fischerovi. „Paní Rezešová mi okolo čtvrté hodiny zavolala, že má nějaké soudní usnesení, ve kterém je rozhodnutí o okamžitém svěření dítěte do náhradního opatrovnictví babičky,“ prohlásil Erik Fischer. Nechtěl věřit svým uším. Za pár chvil se mohl přesvědčit sám, Rezešová k němu přijela a malou holčičku si odvezla.

Magnátově dceři hrozí vysoký trest

Magnátova dcera Eva Varholíková-Rezešová zůstává stále ve vazbě. Za zabití čtyř lidí při autonehodě jí hrozí 5 až deset let vězení. Pokud se prokáže, že do vozu obětí najížděla schválně, jak vypověděl svědek – řidič kamionu, mohla by v maďarském vězení zůstat do konce svého života.

jerry ( 22. listopadu 2012 19:31 )

Rezešová bude muset ve vězení spáchat sebevraždu, jinak to dopadne tak, že pozůstalí po zavražděných budou odsouzeni na doživotí za spoluúčast na dopravní nehodě.

duchodcel ( 22. listopadu 2012 19:25 )

dost by mě zajimalo zduvodnění soudu tak tovypadá že tatínci jsou dobří jen na placení alimentu. Nebo v případě rozvodu bude platit alimenty také babička?

majojo ( 22. listopadu 2012 17:10 )

A možná i dřív . zabije buď sebe nebo ssebou vezme i pár dalších . už v patnácti. Ale koho to sehre? Matku a babičku asi ne.

majojo ( 22. listopadu 2012 17:08 )

Těmhle fíčám vůbec nejde o dítě, ale o to prosadit, že prachy mají přednost před čímkoli - a vida, ono to fungue.

mrum ( 22. listopadu 2012 17:02 )

Jak je možný, že babička, navíc prokazatelně neschopná výchovy dětí (vlastní dítě na drogách ap.) dostane přednost před otcem dítěte, který jako rodič funguje? Kde to jsme?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud