Trapas v České televizi: Na moderátora se vrhly maskérky v přímém přenosu

Maskérkám se evidentně moderátor nelíbil, a tak jej začly upravovat v přímém přenosu.
Autor: mok - 
13. listopadu 2012
19:15

V živém vysílání se prostě může stát cokoliv. O tom se přesvědčil i moderátor David Borek, který se musel vypořádat s maskérkami, kterým se evidentně nelíbil jeho make-up..

Moderátor David Borek se musel vypořádat s opravdu komickou situací během zpráv na České televizi. V přímém přenosu pobavil diváky, když se na něj vrhly dvě maskérky a začaly jej pudrovat a upravovat. 

Nutno ale dodat, že moderátor se snažil zachovat vážnou tvář a jednu z maskérek nenápadně odstrčil. I tak ale faux-pas nezabránil.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

aanitaa ( 15. listopadu 2012 08:54 )

delaly kamerovky

keidza ( 14. listopadu 2012 12:34 )

!Super přivýdělek! Potřebujete si přivydělat a nevíte jak, nebo nemáte čas? Buďte mezi prvními, kteří vyzkouší tuto revoluční příležitost! http://www.revolucnireklama.cz/index.php?ido2=18160 - Žádné vstupní poplatky - Registrace je nezávazná - Můžete se kdykoliv odhlásit Není co ztratit, můžete jen získat..

sigenius ( 14. listopadu 2012 09:56 )

Kozlíková, dtrč si své nabídky do pč!

gurke ( 14. listopadu 2012 01:07 )

mankote to je ale k r a a v a

gurke ( 14. listopadu 2012 01:06 )

dekuju bohu ze jo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa