Pátek 29. září 2023
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Polojasno 24°C

Opilý mladík (23) přerazil lampu: Naměřili mu 3,25 promile

V Lanškrouně havaroval opilý mladík, při dechové zkoušce mu naměřili 3,25 promile
V Lanškrouně havaroval opilý mladík, při dechové zkoušce mu naměřili 3,25 promile  (Autor: Policie ČR)
Autor: simao - 
12. listopadu 2012
16:59

"Mnozí by pod tíhou 3,25 promile alkoholu nemohli pravděpodobně ani chodit," upozorňuje policejní mluvčí Iveta Lehká. Mladík z Lanškrounska však usedl za volant. A přišel k jeho štěstí jen o dva roky starý řidičák.

Za volant Škody Octavie se třiadvacetiletý mladík usadil v sobotu ráno. Značně posilněný alkoholem. Řízení nezvládl, dostal smyk a narazil do sloupu veřejného osvětlení v Lanškrouně.

"Celá situace by se dala přirovnat ke zvláštnímu způsobu "sklízení ovoce". Lampa se silným nárazem tak otřásla, že z několika metrové výšky spadlo celé světlo," popsala policejní mluvčí Lehká.

Policisté se k nehodě vypravili krátce po sedmé hodině ranní. Mladík způsobil škodu kolem 60 tisíc korun a měl štěstí, že ho do nemocnice převezli jen s lehkým zraněním.

A také v tom, že se mu během jeho zběsilé jízdy nepřipletl do cesty nikdo další. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili 3,25 promile alkoholu!

Opilý mladík nezvládl v Lanškrouně řízení a střetl se s pouliční lampou Opilý mladík nezvládl v Lanškrouně řízení a střetl se s pouliční lampou | Policie ČR

haluska155 ( 13. listopadu 2012 20:38 )

nechápu, proč tu píšete že měl "zdechnout" když uškodil akorát sám sobě a nikomu jinýmu nic neudělal

aduska96 ( 13. listopadu 2012 18:06 )

takovému člověkovi se nic nestane ... a člověk který jede střízlivý a nabourá tak se zabije ...

jahodove_ticho ( 12. listopadu 2012 19:55 )

Třeba se ten tydýt poučil a pokud ne, zkape příště a snad sám...

golf33 ( 12. listopadu 2012 19:04 )

přesně, měl zdechnout a pěkně pomalu, aby si to zm.rd zku.vený pěkně užil

odol ( 12. listopadu 2012 17:50 )

Aj u nás sú aj napriek pritvrdeniu zákona podobné typy.S vyhlášky o cestnej doprave si pamätajú len tú stať,ktorá doporučuje,že vodič má byť veselý!! Koľko sa nahovorilo a nahovorí ešte o zákaze požívania alkoholu a iných omamných látok v súvislosti s vedením vozidiel v cestnej premávke-a vždy vstanú noví bojovníci podobne ako v tom románe. Názory xlm-05 a maruch,tie sú pozoruhodné a možno ich splnenie v praxi by obmedzilo ***@zmus v cestnej premávke...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud