První dámě Severní Koreje roste břicho: Tají těhotenství?

Autor: simao, ČTK - 
31. 10. 2012
17:40

Spekulovalo se o tom skoro dva měsíce. Poté, co se manželka severokorejského vůdce Kim Čong-una zcela přestala objevovat na veřejnosti. Když pak po 50 dnech vystoupala po boku svého chotě na tribunu, upoutala pozornost zakulacujícím se bříškem.

Že by v rodině vůdce komunistické Severní Korei očekávali radostnou událost? O těhotenství Ri Sol-ču se čile spekuluje. Samozřejmě nikoli v cenzurovaném severokorejském tisku, ale v podstatně svobodnějších sousedních médiích souseda v Jižní Korei.

Spekulace se rozvířily poté, co první dáma vystoupala v pondělí na tribunu v hlavním městě Pchjongjangu. Vydala se se svým manželem na koncert a také fotbalový zápas. Na veřejnosti se objevila poprvé od září, kdy se nečekaně stáhla do ústraní.

Agentura KCNA uvedla, že "maršál Kim Čong-un, nejvyšší vůdce strany a lidu, se v doprovodu své ženy Ri Sol-ču usadil na tribuně; poté se rozezněl ohlušující potlesk". Dokládají to pak i fotografie z této události. Zakulacené bříško však Ri Sol-ču schovávala pod béžový kabát...

Dlouho se přitom tajilo už jen to, že se Kim Čong-un oženil. Podle tajných služeb se svatba konala již v roce 2009 a mají již údajně jednoho potomka.

Kim Čong-un stanul v čele Severní Korei po prosincové smrti svého otce, Kim Čong-ila. Ten se však pro změnu neobjevoval se svými partnerkami na veřejnosti vůbec.

Doporučujeme
lunatic ( 31. října 2012 21:58 )

A bohatí Somálci mají kolem pasu švýcarské hodinky...

djaba ( 31. října 2012 20:58 )

Tyranů není nikdy dost.

ariatutti ( 31. října 2012 20:53 )

SUPER clanek, ale to nam elektriku nebo benzin nezaplati! Zatimco kolegyne v praci mi dnes ukazala zajimavy zpusob privydelku z domova www.Cervena-Cerna.cz a to je jine kafe! Prestoze nejsem nejbystrejsi, tohle jsem pochopila behem 3 minut a hned jsem si vydelala prvnich par stovek, a to prakticky bez prace Kdyztak to omrknete taky

rezacek ( 31. října 2012 20:52 )

Bodejť, v Somálsku mají kulatá bříška skoro všechny děti.

rezacek ( 31. října 2012 20:51 )

Jestli dobře počítám: tahle šikmovoká *** je odhadem tak v 7. měsíci. Takže soudruh maršál nedodržel stodenní smutek, za jehož nedodržení druhé nechával popravit. Místo, aby předpisově truchlil, tak šou.s.tal. Teď jen doufat, že i ostatní kolem něj umí počítat.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa