A šup pod maminčinu sukni: Dalík po propuštění spěchal za Topolánkem

Autor: psch - 
10. října 2012
16:57

Ihned po propuštění z vazby utíkal z podvodu obviněný Marek Dalík domů. Pod maminčinu sukni. Tedy obrazně řečeno. Lobbista se setkal s přítelem Mirkem Topolánkem, schůzku chtěl utajit, ale marně. Blesk byl u toho. Známe podrobnosti!

Pražský soud nevyhověl žádosti státního zástupce a do vazby Marka Dalíka neumístil, i přesto, že existovala hrozba Dalíkova útěku. Deník Insider uvedl, že policie Dalíka zadržela v noci z neděle na pondělí, protože se obávala, že by lobbista mohl odjet do zahraničí, kam měl naplánovanou cestu.

Lobbista neváhal a od Obvodního soudu pro Prahu 4 upaloval za svým kamarádem, expremiérem Mirkem Topolánkem, aby se mu vyplakal na rameno.

Všichni se sešli u Dalíka doma, na pražských Hradčanech. Topolánka přivezla neznámá blondýna v bílém BMW, ze kterého se potají snažili vysoukat a rychle zmizet v Dalíkově domě. V závěsu za nimi přijel i sám velký lobbista a také rychle zapadl do domu.

Fotky a detaily schůzky v zítřejším Blesku!

Asi si mysleli, že schůzka proběhne v utajení. To se jim nepodařilo, z přítomnosti novinářů nebyli vůbec nadšeni. Exkluzivní snímky pořídili fotografové Blesku. Známe detaily, jak schůzka proběhla! Čtěte v zítřejším Blesku!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

karel128 ( 11. října 2012 10:22 )

Dalík přeci musel Topolovi nahlásit co již policie ví,kde mají zahladit stopy,ovlivnit jakýmkoliv činem svědky a co budou společně vypovídat..!Taky se musí sepsat "darovací smlouva" Dalíkova "tak čestně" nabitého majetku na Topola,..přece to nenechá státu,za který tak tvrdě "kopal"..!! Topol pak vyplatí/až tady Dalík již nebude/Sokola a tu soudkyni ze soudcovské mafie,..kteří jen výhradně zastupují a soudí ty "největší zloděje a mafiány",kteří se vyplatí miliónami..o které okradli nás poctivé ovčany..!..xindl..!

tomik007 ( 11. října 2012 03:12 )

  Jeste dneska jsem si myslel ze pujde sedet jenom jenom Dalik, ale po tom dnesku je celkem jasny ze pujde i Topol.

bome ( 10. října 2012 21:27 )

To mas pravdu ani s zadnym zizkovakem ani s tim ne a natos pak se mnou

bome ( 10. října 2012 21:11 )

S tebou se radeji nikdo nesrazil, proto tu porad oxidujes misto abys nechde pichala

bome ( 10. října 2012 21:10 )

Jsis vzpomela na svuj Lazensky valec u tebe v koupelne na dvorku za slepicarnou?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud