Student (†22) byl v Británii jen den: Opilý usnul v kontejneru, rozdrtili ho

Autor: Ladislav Leimer - 
4. října 2012
11:33

Kanadský student Garrett Elsey (†22) si chtěl ve Velké Británii udělat titul v oblasti mezinárodní bezpečnosti. V zemi byl teprve jeden den, když si po pitce lehl do odpadkového kontejneru a usnul. Popelářský vůz ho pak bohužel rozdrtil při vysypávání odpadků.

Jeho tělo bylo nalezeno na skládce v Bristolu, kam popelářský vůz odpadky vyvezl. Garret byl přitom velmi nadějný student, hrál rugby a podle kamarádů byl velmi dobrotivý.

Kamarádi šli jinou cestou, on usnul v kontejneru

Když Garret dorazil do Velké Británie, rozhodl se, že svůj příjezd do země náležitě oslaví. Celou noc popíjel s přáteli, ti se však vydali jinou cestou domů. Policie se domnívá, že opilý mladík se rozhodl, že si ustele v odpadkovém kontejneru. To se mu však stalo osudné.

Byl veselý a úspěšný

Popelářský vůz ho při vysypávání odpadků rozdrtil. „Máme provizorní zjištění, ale ještě bude provedena důkladná pitva,“ prohlásila policejní mluvčí Claire Stanley. „Vždy byl veselý a vždy tvrdě pracoval. Pokaždé se snažil dosáhnout nejlepších výsledků. Nebál se žádné výzvy a byl velmi úspěšný ve většině věcí, na které sáhl,“ vzpomíná na svého synovce Garretův strýc

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

leninos ( 4. října 2012 14:58 )

 Další kandidát na Darwina 2012 .....

rendyx111 ( 4. října 2012 13:47 )

blbec

jure999 ( 4. října 2012 13:17 )

Hlavne,že studoval bezpečnost!

naidka ( 4. října 2012 13:12 )

být veselý, úspěšný a dobrotivý je někdy k ničemu.

mirkazam ( 4. října 2012 12:08 )

strašná smrt...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud