Vražda kvůli korunce pro Miss: Když tu cuchtu (†21) zabiju, budu první!

Dívka dole vyhrála soutěž krásy, dívka nahoře požádala svého přítele, aby ji zastřelil...  (Autor: INT, Facebook)
Autor: simao - 
2. října 2012
17:46

Brazilská soutěž o nejkrásnější ženu má na kontě pořádný skandál. Kvůli titulu miss se šlo doslova přes mrtvoly! Poražená finalistka totiž nechala zabít vítězku. Toužila po korunce a výhře, navíc to brala jako důkaz lásky od svého přítele.

Tenhle příběh je drsnější, než nejdrsnější jihoamerická telenovela. Dvě dívky se účastnily lokální soutěže v městečku Cariacica o nejkrásnější ženu jihovýchodní Brazílie. A způsobily nevídaný skandál.

V osudném rozporu se proti sobě rázem ocitly výhra a štěstí na jedné straně, vztek, závist a beznaděj na straně druhé. Vítězná kráska Alini Oliveira (†21) si proto korunky dlouho neužila. A na natáčení klipu s místní kapelou, což byla část odměny, už také nedorazí.

Její konkurentka Adayane Mathias (20), které se po porážce takřka zhroutil svět, totiž naplánovala její vraždu.

Dokaž, že mě miluješ. A zabij ji!

Adayane prý svého přítele Deivida Correu požádala, aby vzal revolver a Alini zabil. Ten si vše pečlivě naplánoval a načasoval spolu s tanečním partnerem své přítelkyně, Juliermesonem Bastonem. A vítězku zastřelil v hotelové zahradě, když kolem projížděli na motorce.

"Mysleli si, že ji Alini oloupila o něco, co jí právem náleží. Adayane upadla do deprese a přesvědčila svého přítele, aby Alini zabil," potvrdil šéf tamní policie Adroaldo Lopes televizi Gazeta TV.

Žárlivá Adayane skončila druhá v pořadí a doufala, že když bude konkurentka "odklizena" z cesty, zaujme její místo. "Udělal to, aby dokázal svou lásku," dodal policista.

Když se vyšetřovatelé dostali na stopu vražedným milencům a jejich komplicovi, rozhodli se pachatelé přiznat a skončili v policejních poutech. Nyní jsou obviněni z vraždy prvního stupně.

martharegis ( 3. října 2012 15:17 )

Lidi, prosim Vas, ten blesk, to je vazne sila! Vubec to neni tak, jak pisi - ty dve slecny se uchazeli o misto v tanecni skupine, co tancuje styl forró.. ZADNA SOUTEZ KRASY!!! Ziju kousek od mesta Cariacica, takze nechapu, kde blesk bere takove informace!! To je fakt mazec!!!

teberad ( 3. října 2012 04:39 )

Vše nasvědčuje.... A nejdůležitější zpráva chybí - a sice, že POLICII DOVEDL K MÍSTU, KDE OBĚŤ ZAHRABAL, 55 km od Melbournu!!!!!!

londynskypes ( 2. října 2012 21:24 )

nahodou to byl kus krasne baby

catherin4 ( 2. října 2012 21:05 )

Ako dievca je to pekne, ci skor bolo. Nie je vychudnuta ako klasicka misska, ale urcite mnohym muzom sa taketo pacia. Nie kazdy ma rad hrkajuce kosti

franckajagrova ( 2. října 2012 20:39 )

Nediv se ! Když byla za modelku považována i Ornella !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud