Smrt snoubenců (†25 a †27): Utopili se, když zachraňovali své psy

David a Alicia utonuli, když zachraňovali své čtyřnohé mazlíčky  (Autor: Facebook)
Autor: Ladislav Leimer - 
2. října 2012
06:27

Chtěli se vzít, velmi se milovali, ale stejně tak zbožňovali své psy. Když jejich čtyřnozí mazlíčci vběhli do rozbouřené řeky Clywedog, neváhali David Platt (†25) a Alicia Williams (†27) ani vteřinu, skočili za nimi do řeky, ale strhnul je proud a oni se utopili.

Neštěstí britského páru se stalo v severním Walesu, kde zamilovaná dvojice venčila svých pět psů. Alicia a David se procházeli u rozvodněné řeky, když někteří z jejich psů do ní skočili a začali se kvůli silnému proudu topit. Pár, který se nedávno zasnoubil, do řeky za svými mazlíčky skočil a zachránil je. Ani Davidovi, ani Alicii, se ale už na břeh dostat zpátky nepodařilo.

Psy zachránili, sebe ne

Psi pravděpodobně vběhli do rozbouřené vody a začali se topit. Oběti vběhli za nimi, aby je vytáhli ven. Zvířata se jim podařilo zachránit, sebe už bohužel ne,“ uvedl vrchní inspektor Mark Pierce. „Alicia byla tak dobrosrdečná,“ vzpomínají příbuzní na ženu, po které zůstala malá dcerka.

zelena.karkulka ( 2. října 2012 22:22 )

dementní nápad

naidka ( 2. října 2012 19:34 )

pesane posílám písničku na dobrou noc http://www.youtube.com/watch?v=SU94PlwmwwM

annael ( 2. října 2012 13:18 )

Píšeš, že by jsi "sveho psa takto nikde nepustil jen tak ...." z čehož jsem usoudila, že ho na volno vůbec nepouštíš.

londynskypes ( 2. října 2012 12:42 )

jiste a o cem pisi asi??annael

annael ( 2. října 2012 11:28 )

Pes se nemůže venčit jenom na vodítku. Každý pes se potřebuje pořádně proběhnout a užít si trochu svobodného pohybu. Podmínkou je samozřejmě, že musí na slovo poslechnout. Ale v blízkosti rozvodněné řeky bych psa na volno nepouštěla.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud