Chlapeček (3) vypadl z 5. patra: Letěl pro něj vrtulník, je těžce zraněný

Pro tříletého chlapečka se musel vydat záchranný vrtulník (ilustrační foto)
26. 9. 2012
10:38

Teprve tříletý chlapeček vypadl z okna v pátém patře panelového domu! K nehodě došlo ve středu ráno v Bílině, dítě utrpělo těžká zranění a bylo převezeno vrtulníkem do nemocnice.

Policie prověřuje nehodu v Bílině na Teplicku - z okna v 5. patře zde vypadl tříletý chlapeček, který utrpěl těžká zranění.

Vyrazil proto pro něj vrtulník, který chlapce transportoval do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Boj o jeho život by však měl skončit šťastně. "Chlapec je na jednotce intenzivní péče ve stabilizovaném stavu," prozradil serveru Novinky mluvčí nemocničního zařízení Jiří Vondra.

Co bylo příčinou pádu chlapce, zatím není jasné. „Kriminalisté na místě stále pracují, zatím nejsou známy okolnosti neštěstí. Nevíme, jestli někdo něco zanedbal,“ dodal k případu policejní mluvčí Daniel Vítek.

mikekenjiro ( 3. října 2012 08:25 )

muj braska na zadnym voziku nebude !!!

zelena.karkulka ( 26. září 2012 21:40 )

naše bývalá chůva si myslela,že bude místo hlídání dětí čumět na FB nebo jakýsi libimseti,to se ovšem spletla,je to mor

bersimalinecka ( 26. září 2012 15:56 )

tahle matka nebyla ani pečlivá,na iděsu píší že ho našla úklidová četa - tudíž kdyby tam nebyli sběrači vajglů tak ten kluk tam leží doteď

nyxx ( 26. září 2012 13:20 )

Stačí mít otevřenou třeba jen sklápěčku a ne celé okno,když vím že dítě nemůžu hlídat pořád.Navíc,když se poslední dobou píše,že vypadne každou chvílí nějaké dítě nebo se špacíruje po parapetu,tak už jen proto.

sissy ( 26. září 2012 13:09 )

Jisteze si to kazdy rodic bude vycitat sam sobe a ne nejake smule a pokud dokaze mit na sve dite upreny zrak 24 hod denne, tak to Vam gratuluji V dobrem slova smyslu

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa