Hit internetu: Náměsíčná žena se snažila přivolat rajčata indiánským tanečkem!

Náměsíčná žena dělala speciální taneček, aby otevřela klec s rajčaty, která tam vlastně ani nebyla.  (Autor: Youtube.com)
Autor: INT, lm - 
9. září 2012
20:49

Náměsíčná žena, která se pomocí speciálního tance snaží otevřít klec s rajčaty. Tohle video dobilo internet, shlédlo už ho přes milion lidí! Na internet ho umístil Nick Foti, který matku zastihl při nečekané noční procházce.

"Šel jsem do kuchyně pro čaj a viděl svoji mámu, jak stojí ve tmě. Rozsvítil jsem a toto se začalo dít," píše úvodem Nick Foti.

Na záznamu je žena v krátkém růžovém pyžamu, která se podivně pohybuje a tancuje. Nick se matky na videu ptá: "Co to tady teď provádíš?" Matku mu poté vysvětluje, že se pomocí speciální šifry snaží otevřít klec, kde pěstuje rajčata. Na další synovu otázku "A kde by ta klec s rajčaty měla být?" odpovídá žena: "Někde tady". Na závěr dodává, že je naštvaná, protože se ta klec nedá otevřít žádným způsobem, který zkoušela.

Nick dodává, že matka musela být v té době náměsíčná, protože si druhý den scénku vůbec nepamatovala. Aby to potvrdil, dodal video, kde později ukazuje matce, jak se v noci chovala. Ta se jen nevěřícně diví a vypadá překvapeně.

Náměsíčná žena hledá klec s rajčaty

Reakce matky na noční scénku

kobyla1 ( 10. září 2012 18:10 )

To by ale vůbec nevypadalo dobře

valentinar ( 10. září 2012 12:30 )

Lze komunikovat , taky jsem takhle povídala s našima V noci jsem vylezla v pyžamu s taškou do školy v ruce.Kam jdeš? Do školy, musím odnést " soužce" učitelce domácí úkol.

castelo ( 10. září 2012 06:14 )

castelo ( 10. září 2012 06:13 )

castelo ( 10. září 2012 06:12 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud