Klára Samková chce být krásnou prezidentkou: Zhubla o 46 kilo díky Blesku!

Autor: map, mokk - 
5. 9. 2012
05:20

Cítila se na pokraji smrti a lidé s ní jednali jako s dementní. Tak popsala kandidátka na prezidentku Klára Samková (49) svůj život, když vážila 103 kilo. Po bandáži žaludku zhubla 46 kilo. Ale bylo to peklo.

Potíže s váhou začala Samková mít, když kvůli otěhotnění brala hormony. Za dva měsíce přibrala 16 kilo a po porodu byla rázem na 89 kilech. Přes intenzivní cvičení kila přibývala, a tak následovaly lékařské zásahy: plastika břišní stěny, několik liposukcí a prý brutální množství prášků na hubnutí. „Výsledkem mého veškerého úsilí bylo, že v únoru 2005 jsem vážila 103 kila a měla BMI 40, což je takzvaně smrtící obezita,“ napsala advokátka na svém webu.

Prý se pomalu chystala do hrobu. „Bolely mě klouby, byla jsem dýchavičná, v podstatě jsem se nemohla pohybovat,“ vzpomíná.

Pomohl jí náš magazín!

„O žaludečním bypassu jsem se dozvěděla z magazínu Blesku. Když jsem volala do Nemocnice Na Homolce, cítila jsem se dost trapně s Bleskem v ruce. Ale oni jsou asi zvyklí na takové »hvězdy «, jako jsem tehdy byla já,“ napsala.

Za týden po operaci ztratila 7 kilo, pak rok hubla kilo týdně. „Zvracela jsem 2x–3x denně. Měla jsem návaly horka, třasy celého těla a bušení srdce, vypadaly mi téměř všechny vlasy. Bylo mi skutečně strašně,“ popsala.

Po roce z ní byla šťastná 57kilová žena.Jen si musela nechat plastikou vylepšit prsa, když jí malá dcera sdělila, že má »prsíčka jako ohořelé párečky«. Samková tvrdí, že se cítí skvěle. I když se ztracenými kily ztratila i svého muže – romského aktivistu Ivana Veselého. Najednou byla atraktivní a on začal žárlit. Nějakou dobu musela mít i ochranku, to když jí vyhrožoval s namířenou zbraní...

Jak sama popsala bandáž žaludku:

Podstatou zásahu je, že vám sešijí žaludek na větší a menší část. Potom přestříhnou střívko a vyhloubí další dírku do té malé části žaludku a střívko tam přišijí. Původní střevo, jdoucí z dvanácterníku a z větší zašité části žaludku, kam se již potrava nedostane, přišijí tak, že máte v bříšku takovou pěknou trojcestnou křižovatku – dva příchody a jeden odchod.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

mrjentak ( 8. září 2012 00:19 )

Ono asi záleží na tom co píše autor a na tom co říká dotazovaný. Autor píše o koze, paní Samková o voze. Pro upřesnění - bandáž žaludku není totéž co gastrická bypass. Sice to nemá s kandidaturou na prezidenta nic společného, ale paní Samková před lety podstoupila druhou operaci, kterou zde opravdu zjednodušeně popsala (možná ji zjednodušil autor). Tato operace se neprovádí jen tak na běžícím pásu a opravdu nejde pouze o zakroužkování žaludku nebo o vyplnění "balónkem". Mě osobně před operací velmi pomohl její blog a korespondence s ní. Vím, že nejsem sám komu psychicky pomohla nejen svým blogem. Za tuto podporu ještě jednou moc děkuji a přeji pevné zdraví. Přesto paní Samková vaši kandidaturu nepodpořím, ale k tomu mám jiné důvody ...

rezacek ( 7. září 2012 00:46 )

Podícejte se na tu fotku. Pokud se pozvracíte, tak to. Prostě prezidentka jak víno.

rezacek ( 7. září 2012 00:45 )

Ve starém Římě měli v senátu koně. Proč bychom my nemohli mít briketu.

rezacek ( 7. září 2012 00:44 )

Zametat by tam mohla. A hádat z ruky na 3.nádvoří.

rezacek ( 7. září 2012 00:42 )

To je ta právnická stvůra, co obhajuje cikány proti lidem a předstírá akivitu ve Štrasburku tvrdíc, že tam hájí majitele nemovitostí. Ve slutečnosti jim už 8 let jen tahá peníze z kapes. A tohleto chce být prezidentem - ač jsem ateista, volám "Bože, chraň."

Zobrazit celou diskusi
Další videa