V Praze na Andělu pobodal útočník tři lidi: Jeden je ve vážném stavu

Na Andělu pobodal útočník tři muže  (Autor: Archiv Blesku)
Autor: INT, mokk - 
28. srpna 2012
16:31

Na pražském Andělu, kousek od výstupu z metra, musela zasahovat záchranná služba a policie. Útočník tam totiž pobodal tři muže. Dva jsou středně zranění, třetí je ve velmi vážném stavu.

V úterý zadržela policie útočníka, který pobodal v Nádražní ulici tři muže. Na místo musela přijet záchranná služba a policie, kterou zavolal jeden ze svědků. "Policistům útok nahlásil náhodný svědek. Útočníka zadrželi strážníci spolu s policisty, kteří také zajistili bodnou zbraň," řekla serveru Novinky.cz mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Dva muži vyvázli z incidentu se středně těžkými zraněními, jeden je bohužel ve vážném stavu. Muži se před útokem údajně pohádali, přesný motiv mužova činu však zatím známý není.

 

 

 

 

 

sandrarobbenova ( 28. srpna 2012 19:33 )

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nova forma privydelku, idealni na leto, kdyz je vecer hodinka dve casu... Sama si takle vydelavam jiz od kvetna a fakt me to nadchlo. Miliony z toho nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodi kazda snadno vydelana kacka Kdyztak mrknete na www.cervenacerna.cz

joudajoudovy ( 28. srpna 2012 18:57 )

ze by zaverecna zkouska v terenu, pred ostrou verzi a vylodenim na nabrezi Edy Benese 4 ????

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud