Zhýralá magnátova dcera: Životní styl s flaškou vodky v ruce

Autor: Ladislav Leimer - 
25. srpna 2012
19:59

Opilá zabila na maďarské dálnici čtyři lidi. Přesto prominentní dcera Eva Varholíková-Rezešová (35) nepatřila mezi vymetačky večírků. Jak ale ukazují fota ze soukromí, k alkoholu nikdy neměla daleko.

Po tragické dopravní nehodě na maďarské dálnici skončila magnátova dcera v poutech. V krvi měla 1,5 promile alkoholu a zbytky opiátů. Novému Času, sesterskému webu Blesku.cz, se pak ozvalo několik čtenářů se soukromými fotkami Varholíkové-Rezešové. Jak se zdá, vodku, kterou měla i v havarovaném voze, jen tak nepustí z ruky.

Nikdy jsem nebyla pařící typ

„Já jsem nikdy nebyla pařící typ, který by dvakrát týdně vymetal párty a bary,“ říkala Varholíková-Rezešová ještě v roce 2010. Na veřejných akcích to evidentně nikdy příliš nepřehnala. V soukromí to ale s přáteli dokázala roztočit, jak dokazují fotografie. Její bývalý partner Erik Fischer oblibu b alkoholu potvrzuje. „Je to pravda, opakovaně chodila v nočních hodinách znepříjemňovat život mě a mojí rodině. Bylo zjevné, že byla pod vlivem alkoholu,“ dodal Fischer.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

abvydavatelstvi ( 26. srpna 2012 08:01 )

Rentierskej .... ty máš nějakou hadavou náladu jak vidím .... nikdo by neměl drogovat a chlastat když ví že sedne za volant .... zbytečně potom umírají lidé.....

abvydavatelstvi ( 26. srpna 2012 07:55 )

No ještě se ji zastavej ..... magnatova dcera to není je to zlodejova dcera ..... u me je magnát ten ktery se vypracuje vlastním úsilím a sikovnosti ale ne tím že sprostě využije změnu režimu a obohatí se na neznalosti národa ..... celé Slovensko ho proklelo i všechny kteří v tom byli namočení ......

sheila16 ( 26. srpna 2012 00:30 )

Svatá pravda

zelena.karkulka ( 26. srpna 2012 00:16 )

rentierskej ( 26. srpna 2012 00:13 )

protože to magnátova dcera je. a pokud víš, že někdo jezd trvale pod vlivem alkoholu, tak hlásila jsi to? (asi ne, že)... tak proč najednou takové populistické řeči? mrtvým to už stejně nepomůže.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud