Soused o Dagmar (†45), kterou zabil pitbul: Láska ke zvířatům jí přinesla smrt

Autor: INT, mok - 
21. srpna 2012
06:41

Pětačtyřicetiletá matka dvou synů odešla od rodiny kvůli zvířatům. Nejprve se starala o koně, pak vypomáhala slovenskému chovateli v obci Suháň pečovat o dvacet psů. Láska ke zvířatům se ji ale stala osudnou. Dagmar totiž zemřela po napadení rozzuřeného pitbula, o kterého se starala.

Sousedi ženu z Kuzmic popisují jako pracovitou fešandu, která si podobný konec nezasloužila. Milovala zvířata a dokázala zastat i mužské práce. Teď ji oplakávají dva synové. "Dagmar si takovou smrt nezasloužila. Byla fešanda. Práce ji vždy šla od ruky. Poradila si i s chlapskou prací." řekl soused.

Na linku tísňového volání totiž v sobotu dorazila zpráva, že pětačtyřicetiletá Dagmar je nezvěstná. Krátce poté, se ale bohužel našla mrtvá. Její druh (52) nelezl její tělo na okraji lesa. Dagmar totiž pokousal rozzuřený pitbul. Pitva později ukázala, že příčinou smrti byl úrazový krvácivý šok.

"Lékařská zpráva prokázala, že zranění, která tato osoba utrpěla, mají souvislost a jsou důsledkem pokousání  psem," prozradil na tiskové konferenci Štefan Šurka, zástupce ředitele Krajského ředitelství Policejního sboru.

Majitelem dvaceti psů je sedmdesátiletý Slovák, který často vyráží do zahraničí. Bojová plemena už chová delší dobu a zvířata  jsou údajně jedna velká psí rodina. Dagmar se svým druhem mu měli vypomáhat, po pěti měsících ale jejich péče skončila tragicky.

 

 

 


krupan10 ( 4. dubna 2013 10:42 )

myslím, že pes je největší přítel člověka a ne nepřítel, jak se nám tady někteří dementi snaží namluvit. Měli by za psy mít trestní zodpovědnost pánečci a bylo by po problému. Pár kre.ténů dělá ostudu normálním majitelům psů.

zelena.karkulka ( 21. srpna 2012 21:00 )

zelena.karkulka ( 21. srpna 2012 20:58 )

to jako odešla od rodiny,dětí,aby se mohla starat o čokly???

e.44 ( 21. srpna 2012 13:05 )

Co sem místo těch jedovatostí dát odkaz? Na rozdíl od tebe si nedokážu protřít zrak tak abych dohlídla až na Slovensko a u nás se informovalo o výbězích, ne o řetězech, na což jsem reagovala. Tak se sklidni. Jsou lidé, co musej občas taky něco dělat a ne jenom hltat drby odevšad.

atakdale ( 21. srpna 2012 12:57 )

no ty o tom asi něco víš, viď... německá tráva je určitě kvalitnější

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud