Těhotná dívka (17) utekla z nemocnice, rodila na zastávce

Těhotnou ženu na útěku dopadli po půl hodině policisté  (Autor: profimedia.cz - ilustrační foto)
Autor: Ladislav Leimer - 
15. srpna 2012
13:24

Z ostravské fakultní porodnice utekla v noci na dnešek teprve sedmnáctiletá žena, která měla těsně před porodem. Po půl hodině ji naštěstí nalezli strážníci. Rodit začala na zastávce, zdravé dítě přišlo na svět v nemocnici. Mladá žena byla celostátně hledaná.

O zmizení dívky v pokročilém stádiu těhotenství se policie dozvěděla dnes kolem 01:30. „Existovala důvodná obava o život její i dítěte,“ řekla mluvčí Gabriela Holčáková. Policisté a strážníci začali hledat v okolí nemocnice. Asi pět minut před 02:00 na těhotnou ženu narazila hlídka strážníků na nedaleké zastávce městské hromadné dopravy.

Rodička je celostátně hledaná

„Kvůli kontrakcím těhotné ženy strážníci přivolali na místo záchranáře. Sanitka pak rodičku převezla zpět do nemocnice,“ doplnila Holčáková. V tu chvíli policisté zjistili, že dívka je celostátně hledaná, a proto ji také v nemocnici dál hlídají. „Porodnické oddělení není opravdu obvyklým místem, kde osoby střežíme,“ dodala Holčáková.

zelena.karkulka ( 16. srpna 2012 01:10 )

dívka to nebyla,byla to ,,neviditelná,,

karolinasilva ( 15. srpna 2012 18:13 )

Cau vsichni. Letos koluje po internetu a mezi lidma nova forma privydelku, idealni na leto, kdyz je vecer hodinka dve casu... Sama si takle vydelavam jiz od kvetna a fakt me to nadchlo. Miliony z toho nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodi kazda snadno vydelana kacka Kdyztak mrknete na www.cervenacerna.cz

vary ( 15. srpna 2012 18:08 )

Předpokládam, že je to zase nějaká černá huba. Měli jí rovnou střelit.

decathlonuv.fotr ( 15. srpna 2012 14:55 )

chtela aby vsichni videli jakou ma k.un.u

janahph ( 15. srpna 2012 14:37 )

Jediná taková hledaná osoba se jmenuje Monika Grundzová. Jestli je to ona, tak se nedivím že utekla. A zřejmě nejde ani o plánované těhotenství....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud