Smrt v kontejneru: Jožka (†8) zemřel kvůli vyhozené hračce

V jednom z těchto kontejnerů Jožko (†8) zemřel. Jeho bráška Jakubko (na fotografii) je ze ztráty sourozence nešťastný.
Autor: oj - 
7. 8. 2012
16:01

Chudoba, hlad a zoufalství dohnala maminku malého Jožky (†8) k vybírání popelnic. Syn jí pomáhal. V jednom kontejneru ho zaujala vyhozená hračka, naklonil se, víko se zavřelo a chlapce zabilo.

Tragédie se stala v obci Prakovce na Slovensku. „Zaujala ho hračka. Jen se nahnul a už byl mrtvý. Byl to moment,“ truchlí chlapcova matka Agnesa (30), kterou kromě Jožky doprovázel při obhlídce kontejnerů i mladší syn Jakub (6).

Jožko byl opravdu na místě mrtvý. „Přivolaný lékař konstatoval smrt bez cizího zavinění. Nevyloučil poškození míchy v důsledku silného úderu víkem kontejneru,“ řekla serveru čas.sk košická policejní mluvčí Jana Mésárová.

Podle místních je rabování kontejnerů u bytovek na okraji obce běžnou praxí a bylo jen otázkou času, kdy dojde k tragédii.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

topyr ( 8. srpna 2012 14:07 )

Slováci prý už tu popelnici poslali do Číny, kde ji Čiňani přesně změří a budou vyrábět pro Slovensko přesně takové identické i do jiných měst. Jestli budem chtít taky, prý by nám jich když tak pár taky prodali.

topyr ( 8. srpna 2012 14:01 )

Slovenské řčení říká" "Škoda je jen když se Cikán narodí."

tuba24 ( 8. srpna 2012 11:45 )

v produkcii su uz aj vacsie modely urcene pre dorast a dospelych

livin ( 8. srpna 2012 10:29 )

U nás na tyhle kontejnery dáváme řetězy se zámky a je pokoj.

modavivien ( 8. srpna 2012 10:21 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa