Chlapec (†6) uvízl hlavou v kontejneru, v nemocnici pak zemřel

Chlapec se přidusil poté, co strčil hlavu do kontejneru na tříděný odpad - ilustrační foto
Autor: Ladislav Leimer - 
31. července 2012
16:48

Tragickou smrtí skončila neopatrná hra teprve šestiletého chlapce z Vlašimska. Hoch strčil hlavu do kontejneru na tříděný odpad a začal se dusit. Po několika dnech na následky svých zranění zemřel v nemocnici.

17. července strčil malý chlapec hlavu do oválného otvoru kontejneru na papír, kde uvízl. Místní lidé se ho snažili dostat ven, což se jim nakonec podařilo. Poté za pomoci záchranářů a hasičů přenesli dítě do vrtulníku, který jej převezl do nemocnice v Praze. Ani to však nepomohlo. Případ teprve dnes poprvé potvrdila sama policie.

Prázdniny u babičky skončily tragicky

Chlapec byl na prázdninách u babičky nedaleko Vlašimi. Že má chlapec hlavu v kontejneru, si všiml jeho bratr, se kterým byl na procházce. I když u něj byli brzo kolemjdoucí a poté i záchranáři, chlapec po několika dnech od převozu do nemocnice zemřel. „Případ prošetřujeme jako přečin usmrcení z nedbalosti. Vzhledem k věku chlapce a s ohledem na rodinu nebudeme další informace poskytovat,“ řekla mluvčí benešovské policie Diana Škvorová.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

rentierskej ( 1. srpna 2012 01:26 )

proč kofole kupovat srač..., tedy hračky?!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud