Lékaři řekli, že je dívka (14 měs.) mrtvá: Matka vrátila polibkem dceři život!

Autor: INT, mok - 
21. července 2012
20:01

Mateřská láska dokáže skutečné zázraky. Lékaři řekli mamince 14měsíční holčičky smutnou zprávu: "Vaši dceru udržují při životě jen přístroje. Není šance, že se její stav zlepší." Rozhodli se neprodlužovat utrpení a odpojit ji. V okamžiku, kdy matka dívence dala poslední sbohem a políbila ji na čelo, začala sama dýchat.

Čtrnáctiměsíční Alice trpěla meningitidou a dlouhou dobu byla na přístrojích, které ji držely při životě.

Když v březnu roku 2010 oznámili doktoři Jennifer, že její dcerka je v podstatě mrtvá a chystají se ji odpojit od přístrojů svět se jí zhroutil. Nešťastná Jennifer se i přes svůj smutek rozhodla, že dá souhlas k transplantaci orgánů.

Když Alici odpojili doktoři od přístrojů a Jennifer se šla s dcerkou naposledy rozloučit, stalo se něco neuvěřitelného. Dcerka, kterou držela pevně v náručí a dávala ji poslední polibek, začala sama dýchat.

Ačkoliv se Jennifer nejprve bála, že jde jen o plané naděje, doktoři se její dcerky hned ujali a zachránili ji život. Teď je z Alice krásná holčička, která bude za pár měsíců slavit čtvrté narozeniny.

 odetka.odetka ( 22. července 2012 14:37 )

Jasny , to se stava

odetka.odetka ( 22. července 2012 14:36 )

Mala je nadherna

odetka.odetka ( 22. července 2012 14:34 )

Tak transplantace organu jo?

123_ja ( 22. července 2012 10:56 )

to nie je zazrak, ale absolutna neschopnost lekarov a ja na mieste tej matky ich asi prerazim na fleku ale hlavne, ze dievcatko je teraz ok

marie60 ( 22. července 2012 08:25 )

K takovým lékařům bych se nechtěla dostat,kteří nepoznají, že člověk není nadobro kaput.To nepatří jen těmhle ale i dalším felčarům, kteří takhle prohlásili živého člověka za mrtvého.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud