Tohle je zvířecí žena: Marii doma věznili 15 let!

Autor: Ondřej Požár - 
20. července 2012
05:00

Blesk získal současný portrét a také společnou školní fotografii Marie P., kterou údajně její rodiče drželi dlouhých patnáct let v domácím vězení. Policisté ji odtamtud odvedli na začátku července. Už jako školačka nosila údajná zvířecí žena (32) z Milonic na Vyškovsku dlouhé vlasy.

Prvních pět let chodila Maruška do školy v Milonicích, kam se rodina pocházející ze slovenské strany česko-slovenského pomezí přistěhovala před 34 lety. Další čtyři roky dojížděla do základní školy do nedalekých Nových Hvězdlic.

Na školním snímku stojí Marie uprostřed ve fialové mikině se šňůrkami a dlouhé hnědé vlasy má staženy dozadu do ohonu. Podle sousedů jí vlasy při vysvobození policií začátkem července sahaly až na zem.

Rodiče Marii, která má čtyři sourozence, neumožnili z finančních důvodů vystudovat střední školu. Zřejmě trávila většinu času zavřená v domě, který má neustále zatažené rolety a téměř nikdo z něj nevychází. Sousedé vůbec netušili, že zde ještě žije. Ostatní sourozenci se totiž už před lety z domu odstěhovali.

Když v něm policie Marušku objevila, vydávala zvířecí skřeky, z nichž běhal mráz po zádech.

Podle policistky Ivy Šebkové nebyla mladá žena zcela izolovaná. Měla v domě přístup k internetu a telefonu.

Pro další vyšetřování záhadné kauzy budou klíčové znalecké posudky psychiatrů a psychologů. „Sousedi nemuseli slyšet skřeky. Rodiče Marušky se totiž často hádali a křičeli na sebe!“ prozradil Blesku člověk blízký rodině.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

misha25 ( 23. července 2012 00:04 )

Lenže žiaden sused, ako sa všetci susedia vyjadrili policajtom, nič nepočul, žiadne kvílenie, rev...nevolala ani Maruška...

misha25 ( 22. července 2012 23:48 )

Ľudia nebuďte prosím takí hlúpi a neverte bulváru, ktorý sa vždy snaží len a len o senzáciu, opäť sa mi to potvrdilo aj v tomto prípade... Najviac však na túto kauzu doplatí najmladší člen rodiny, ktorý dočasne skončil v detskom domove. Oboch rodičov osobne poznám a sú to naozaj veľmi slušní a dobrí ľudia, veľmi si ich vážim...Je zrejme, že Maruška nebola psychicky v poriadku, ale vravieť o nútenom väzení zo strany rodiny je skutočne absurdné, veď každý trochu inteligentnejší človek, keď sa zamyslí, tak si dá dokopy, že Maruška mala prístup k internetu, Maruška mala okno izby otočené do ulice, prístup k mobilu i pevnej linke, bola videná na záhrade susedmi, nikto zo susedov nepočul kvílenie, rev...Mimochodom, Maruška už je prepustená, keby je na tom tak strašne zle, nemala by byť stále hospitalizovaná na psychiatrickom oddelení??? Som zvedavá, či sa bulvár po skončení tejto kauzy rodine verejne ospravedlní...samozrejme, že nie..GRATULUJEM niečo sa Vám však podarilo bravúrne. Zničili ste slušným ľuďom život, ale ako sa vraví na každého raz príde..Osobne by som sa nikdy by som sa neznížil robiť tak špinavú prácu ako Vy...smutné

zelena.karkulka ( 20. července 2012 22:15 )

dejte s tím pokoj,vše je úplně jinak,žádná senzace se nekoná-vězněná nebyla dle policie.Na Nově tomu taky dali korunu,jak tam byl portrét nějakýho chlupatce z Mexika s genetickým postižením

keep.smiling ( 20. července 2012 15:43 )

keep.smiling ( 20. července 2012 15:43 )

"vlčí děti", "zvířecí žena"... panebože... víc a přesněji ovšem sedí jiný popis "hloupí redaktoři bulváru Blesk", neznalost novinářské etiky je jim vlastní. Jen honba za senzací, a tím i penězi...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud