Falešnou tisíceurovku s nahotinkami rozměnili za 24 tisíc!

Tahle žertovná bankovka měla na chvíli hodnotu 24 000 korun  (Autor: Policie ČR)
Autor: INT, mok - 
12. července 2012
21:15

Tak to je síla! Muž (47) z Děčínska se rozhodl, že zbohatne na tisícieurovce pocházející odněkud ze zahraničí. Nabulíkoval proto své přítelkyni, že je zaručeně pravá, a poslal ji do města, aby ji směnila za české koruny. Žena v jenom obchodě inkasovala za padělek 24 000 Kč!

Tahle sranda se sedmačtyřicetiletému muži z Rumburka moc nevyplatila. Své manželce dal totiž žertovnou bankovku s erotickými motivy v hodnotě tisíc eur a namluvil ji, že je opravdová. Problém byl ale v tom, že manželka šla tisícieurovku opravdu rozměnit a dostala za ní 24 tisíc korun. Teď mu hrozí dva roky vězení.

Prodejce, který ženě vyplatil několikatisícovou sumu, totiž zašel do banky, kde mu vysvětlili, že se nachytal. Podvedený muž proto okamžitě zavolal policii, která srandistu vypátrala. Ten bohužel už část peněz utratil.

„Muž nyní čelí obvinění z podvodu a hrozbě až dvouletého vězení“ uvedl mluvčí  ústecké policie Vojtěch Haňka.

 

 

 

 

zelena.karkulka ( 12. července 2012 22:35 )

tohle může napadnout jen cýkorku

gogo ( 12. července 2012 22:23 )

Zatím nemají důvod pracovat... Zatím se stát o ně dobře stará. Někdy mám pocit, že se jich naši (jindy velice drzí a nestydatí) politici přímo bojí. Jakoby netušili, že si řežou větev, na které právě sedí...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud