Sobota 2. prosince 2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Zataženo, sněžení -2°C

Terezka (†14) neřídila poprvé: Sestra se zachránila tím, že vystoupila

Terezka (†14) vzala auto své matce, která byla na dovolené a vybourala se
 (Autor: Foto Nový Čas)
Autor: Čas.sk, šim - 
4. července 2012
08:57

Tragédie zničila mladý život čtrnáctileté Terezky jen pár hodin po začátku letních prázdnin. Doma si půjčila auto a sedla za volant. Neřídila nejspíš poprvé, tahle jízda se jí však stala osudnou.

Nehoda se stala v pondělí k večeru, kdy si parta mladých lidí vyrazila na chatu. Chtěli si začít úžívat prázdniny. Místo toho přišla osudová tragédie. Terezka, která vzala auto matce, jež v té době byla na dovolené v zahraničí, suverénně sedla za volant. 

Podle slovenského serveru Čas.sk to nebylo poprvé, kdy řídila. Tentokrát však její jízda dopadla tragicky. Nezvládla zatáčku a převrátila auto na stranu. Terezka z auta vylétla a vozidlo ji doslova zavalilo. Její osmnáctiletý spolujezdec vyvázl s lehčími poraněními.

Stačilo málo a dopadlo to ještě hůř. Jen krátce před nehodou si totiž z auta vystoupila Terezčina mladší sestra s kamarádem a to jim zřejmě zachránilo život. Terezka s kamarádem se s nimi loučili slovy, že si jdou ještě zajezdit...

 

londynskypes ( 5. července 2012 17:34 )

honzina

londynskypes ( 5. července 2012 17:34 )

mela sproste zkrat ta w a g i n a

londynskypes ( 5. července 2012 17:33 )

byla to nevychovana f il c k a

londynskypes ( 5. července 2012 17:32 )

holakunda

Xeen ( 5. července 2012 11:31 )

Vypadla z auta a to jí rozmačkalo. Všichni zde přítomní "obhájcí výjimečné slečny", to že se třináctka-čtrnáctka spustí s klukem - fajn, je to její volba, její život. Když má navíc i něco v hlavě a nejen mezi nohama, tak ho dokope k tomu aby si nasadil kondom. A když ne, zadělává na problémy víceméně jen sobě. Pokud si "výjimečná slepice" sedne ve 14 bez řidičáku a zkušeností za volant aby vypadala "COOL" před ostatními puberťáky, ohrožuje každého, kdo má smůlu, že se nachází v její blízkosti. Mohla napálit do rodinky s malými dětmi na kolech. Navíc byla natolik nezodpovědná, že jela nepřipoutaná. Je to trochu cynické, ale nyní si to naštěstí odskákal jen hlavní viník a už nemá možnost svou chybu opakovat.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud