Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Naštvaní metalisti: Pusťte Randyho, nebo znásilníme Chlebovskou

Autor: Jiří Krušina - 
3. července 2012
05:00

Šokující zprávu zveřejnil na svém blogu fanda americké metalové muziky. Vydírá vládu České republiky, aby propustila zpěváka Randyho Blythe (41) obviněného u nás z vraždy fanouška. Jinak hrozí znásilněním missce Tereze Chlebovské (21).

Nejkrásnější Češka pro rok 2012 má strach. Drsnými výhrůžkami, které mají nechutný sexuální podtext, se do ní totiž obul fanoušek frontmana americké metalové kapely Lamb of God Randyho Blytha. Zpěvák před dvěma lety na pódiu pražského klubu Abaton zbil českého mladíka Daniela N. (†19) tak, že po pár dnech zemřel v nemocnici. Zpěváka nyní zadržela česká policie a sedí ve věznici na pražské Pankráci.

Vystrašená a bezradná miss si už zvykla na telefonáty a maily různých podivínů. Toto je však i na ni moc. Jak Blesk zjistil, Tereza samotného zpěváka nezná a s případem se seznámila až po brutální výhrůžce. 

„Nyní jednám s agenturou, jak budeme postupovat dál. Moc se omlouvám, ale více se k případu vyjadřovat nechci,“ sdělila včera exkluzivně Blesku vyděšená Tereza Chlebovská.

Podle zkušeného kriminalisty se fanoušek dopouští vydírání. „Kromě tohoto trestného činu jde také o nebezpečné vyhrožování. Zahájit trestní stíhání by proto nemělo být problém,“ prozradil Blesku policejní odborník, který si přeje zůstat v anonymitě. Soudí také, že kriminalisté by tyto výhrůžky neměli brát na lehkou váhu. „Podívejte se, jak brutálně se kapela chová na koncertech. Klidně mezi svými fandy může mít vyšinutého fanouška, který je schopen čehokoliv,“ dodal expert.

parlez-vouz-tcheque- ( 24. července 2012 17:53 )

And tell me - have you ever been to any concert of this kind? I don't mean neccessarily heavy metal or hard rock or whatever this is - but any kind where fans get crazy and try to climb on the stage? It can get pretty dangerous for both sides (fans and the band) - that's why there are the annoying bastards, the bodyguard, everywhere - that's why it's actually forbiden to do crazy things like this. Randy MIGHT HAVE PUSHED the guy who'd got on the stage - and he might not. And even if he did, suppose it was intentionally, can YOU imagine he INTENTIONALLY tried to hurt that guy? Obviously not. I have travelled a lot to Eastern Europe, to Russia and Ukraine in particular, and now I'm affraid I can see happening here the same terrible things I was glad to come back home from there: I, too, was in Russian and Ukrainian prisons couple of times, although with no legal accusation - only because my husband is an American and they thought they can get some money this way.. (and, well, the last time they did). And here you see - this is the same story: Look! A wealthy foreigner - Let's rob him! -- Btw, what happen to the other American singer arrested some time ago over his own music recorded on his own iPhone? They arrested him here because that way he violated the copyrights, they said....... Back to USSR, I say

maximillian ( 5. července 2012 18:58 )

Shut up you delusional sociopath !

zelena.karkulka ( 4. července 2012 02:21 )

by se jí to líbilo

hiawatha ( 3. července 2012 18:43 )

Are you kidding? Randy didn't do anything? Does this case look bad for Czech? 4 millions Kc is too much for a human life? Randy KILLED a young man and he should be punished for that!!! Those money are not hush money. It is a bail. He can't just kick anyone and walk away as he wants and he shouldn't be even able to buy his freedom now. Randy is an aggressive wacko and there is no excuse for such behavior as hurting or killing people!!! Would you talk the same way if it would be your brother who end up dead? I hope he will burn in hell!

lennne ( 3. července 2012 15:01 )

je jedno co chtel a nebo nechtel...je mtrvej. A zkopnul jej zpevak, je zodpovedny za jeho smrt, nebo to je snad v metalu omluvitelne rizoko ztrat?

Zobrazit celou diskusi