Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Chlapec (†6) spadl v Chorvatsku do bazénu a zemřel!

Šestiletý chlapec spadl v Chorvatsku do bazénu a bojuje o život (ilustrační foto)  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: ČTK, mivr - 
1. července 2012
13:37

Šestiletý český chlapec, který v chorvatském Zadaru před třemi dny spadl do bazénu a zranil se, zemřel. Nepomohlo oživování ani převoz do nemocnice.

Dovolená v Chorvatsku jako by byla pro Čechy tuhle sezónu prokletá. Po víkendové tragické nehodě autobusu s českými turisty přišla další tragédie.

Internetový server 24sata upřesnil, že dítě spadlo do bazénu turistického komplexu na ostrově Vir. Z vody ho vytáhli dva muži, kteří se ho dvacet minut snažili oživit. Chlapce pak stále v bezvědomí převezla sanitka do zadarské nemocnice, kde hoch dýchal s pomocí přístrojů. Jeho stav byl ale velmi špatný. V sobotu večer dítě zemřelo a lékaři jako příčinu smrti stanovili utonutí.

Podle dostupných informací si chlapeček ve čtvrtek odpoledne hrál u bazénu, přičemž měl na rukou nafukovací rukávky pro neplavce. Kolem bylo mnoho lidí včetně jeho otce a stále není jasné, jak je je možné, že hoch si rukávky stáhnul a ocitnul se v bazénu.    

Podle serveru Slobodna Dalmacia rodina teprve ve čtvrtek přijela do Chorvatska na dovolenou. Rodiče a dva bratři zemřelého jsou zdrcení.

krysaa ( 12. července 2012 14:06 )

souhlas...

annael ( 2. července 2012 23:46 )

Co si to vůbec dovoluješ takhle se tady navážet do lidí když jsi u toho nebyl? Hraješ si tu na advokáta neschopných rodičů na základě jejich tupých výmluv? Nebo je snad ani vůbec neznáš a ukájíš si tady tím napadáním nějaké svoje zvrhlé potřeby? Každopádně jsi nezodpovědný ubožák kterému bych nesvěřila ani psa, natož dítě Ty tvoje ubohé výmluvy se záchrankou , která by pravděpodobně nepomohla ani v okamžiku kdy ti lidé dítě v bazénu náhodou našli. Kdo ví jak dlouho ten chudáček v bezvědomí v té vodě vůbec byl. A jak dlouho tam ještě mohl být, kdyby si ti lidé nešli náhodou k bazénu sednout. Jenom odpornej hnusák se může zastávat rodičů co si nehlídají dítě a bůhví jak dlouho je vůbec nezajímalo kde klouček je, co dělá, jestli je v pořádku a ani ho nehledali.

nestarejse ( 2. července 2012 22:24 )

to,ze zachranka prijela az za 38 min a malej byl celou dobu bez kysliku,nepomahala ani masaz srdce! za to rodice nemohou! takze drzte huby kdyz jste nic nevideli,a jen soudite knihu podle obalu! jste nemozni a trapni a kdyby se nekdo takhle stoural ve vasem soukromi o kterem by se docetl leda tak z novin nebo internetu a nebyla by to zcela pravda,reagovali by jste snad jinak?????????? TRAPACI

nestarejse ( 2. července 2012 22:21 )

ses smesnej.. jdi si slehnout asi jsi dneska nemel svoji davku. Se vsichni vzpamatujte! nikdo neuhlida dite!

nestarejse ( 2. července 2012 22:20 )

jo jasne!! jsem doma do chorvatska to mam cca 12 hod autem,ale jsem vinik ja,.. ses tez dobry picus

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud