Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

Svatba jednoho z nejtěžších párů světa: Novomanželé váží 350 kilo!

Autor: INT, Zuzana Rathouská - 
14. května 2012
13:37

Dohromady váží 350 kilogramů. Sharon a Andrew tak drží primát nejtěžšího páru Velké Británie. Ze zlomyslných narážek na jejich váhu si však nic nedělají a rozhodli se zveřejnit fotky ze svého velkého dne - minulý týden si řekli své ano a jejich svatba se proměnila v jedny velké čokoládové orgie.

Jeden z nejtlustších párů světa se rozhodl, že do toho praští. Hmotnost tohohle povedeného párečku dohromady činí něco kolem 350 kilogramů. Nevěsta váží 209 kilogramů. Její ženich je o několik desítek kilogramů lehčí a jeho váha dosahuje 141 kilo.

Snoubenci však dali jasně najevo, že si ze své váhy nic nedělají a zveřejnili řadu fotek ze své svatby. Hlavním tématem byla jejich velká vášeň - čokoláda. Byl z ní jak dvojbarevný dort, fondue, všemožné a všudypřítomné zákusky... A šaty družiček měly fialovou barvu, podle slavné čokoládovny Cadbury. Aby toho nebylo málo, čokoláda se podávala dokonce i k vepřové pečeni.

"Ukázali jsme, že si nebojíme udělat legraci z toho, jaký jsme velký pár. Čokoládu oba milujeme. Náš čtyřposchoďový dort byl lahodný. Každý se bavil a všichni mi říkali, jak krásně, ve svých na míru šitých šatech, vypadám. Moje svatba byla jeden velký splněný sen. Jsme velký pár a jsme na to hrdí. Nevím proč si všichni myslí, že nevěsta musí být štíhlá. Líbí se mi jak vypadám a podle svatebních fotografií jsme okouzlující pár. Moje svatba byla zkrátka oslavou krásy nadměrné velikosti," nedělá si nic ze zlých jazyků novopečená manželka.

mortis69 ( 16. května 2012 08:29 )

Tak to se šeredně pleteš!V Liberci jsem znal takový pár (moji spolužáci) a děcko měli úplně normální.Genetická dispozice není pravidlem.

arcaben ( 14. května 2012 18:42 )

a už jsi si představil jaké t je u vychrtlejch,smradlavejch feťáků-bezdomáčů apod.Tady ti jsou alespoň čistí a milují se...

zelena.karkulka ( 14. května 2012 18:28 )

kdyby měli děti,tak je sežerou taky

ladybug ( 14. května 2012 17:49 )

Pro Catherin4: jak souloží je jejich věc. Ale ty si myslíš, že jenom obézní lidi jsou nemocní a umírají?

catherin4 ( 14. května 2012 17:24 )

Pozeram na nich a skusam si predstavit ako sulozia? To mnozstvo sadla im v tom musi branit, podla mna ani nesulozia, im staci, ked spolu zeru. Vsak nech si to uziju kym neumru na nasledky obezity co asi nebude dlho trvat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud