Pátek 14. června 2024
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Oblačno 20°C

V tomhle autě jezdí "diktátor" Cohen: Ruský speciál dorazil do Prahy

Autor: rvs - 
12. května 2012
11:04

Zlatý terénní a neprůstřelný speciál Sashy Barona Cohena v Praze! Do Česka na dva dny přijelo auto za 20 milionů korun, ve kterém světoznámý komik jezdí v novém filmu Diktátor. Ten se už za týden objeví v českých kinech.

Zlatý ruský teréňák Kombat T98, ve kterém se »Borat« předvede ve svém novém fi lmu, vzbudil v ulicích Prahy pořádné pozdvižení. Právem. Těchto aut jezdí po světě jen kolem stovky a cena vozu je v přepočtu kolem dvaceti milionů korun. Záleží na vybavení, mezi které běžně patří kožené sedačky, bar nebo třeba vířivka.

„Lidem, kteří si toto auto kupují, se přezdívá »nebezpečně bohatí «. Jsou to superbohatí podnikatelé hlavně z Ruska nebo ze Saúdské Arábie, kteří mají často velký strach o svou bezpečnost a dost peněz na to, aby si ji zajistili,“ řekl Blesku expert na offroadová auta Míla Janáček. Vybavení vozu tomu odpovídá.

„Celé auto je neprůstřelné podle přísných armádních norem, mělo by vydržet i raketový útok nebo najetí na minu. Pro případ útoku jsou ve dveřích střílny pro samopaly,“ dodal Janáček.

Video  Prahu navštívil obávaný diktátor  - Jan Jedlička, hudba: Kevin MacLeod
Video se připravuje ...

Kombat T98

Váha 5 tun 
Spotřeba 22 l/km
Max. rychlost 160 km/h
Cena 20 milionů korun
Úroveň pancéřování B7

 

mblumel ( 13. května 2012 02:27 )

 Vždyť je to blb. Tak trapný "humor" má fakt jen málokdo.

e.44 ( 12. května 2012 22:32 )

Jak víš že je to volovina, když jsi o něm do teď neslyšel?

isildurev ( 12. května 2012 20:37 )

Ahoj, vcera jsem objevil na www.cernacervena.cz velice jednoduchy navod, jak si z tepla domova privydelat. Uz se tak zivi spousta lidi a urcite to stoji za zkousku i ted.

djaba ( 12. května 2012 20:07 )

Do teď jsem oněm neslyšel ,natož abych šel na nějakou volovinu do kináče.

isildurrev ( 12. května 2012 13:51 )

Ahoj, vcera jsem objevil na www.cernacervena.cz velice jednoduchy navod, jak si z tepla domova privydelat. Uz se tak zivi spousta lidi a urcite to stoji za zkousku i ted.

Zobrazit celou diskusi