Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Řidička to ve 140 km/h naprala do kamionu: Neviděla přes špinavé sklo?

Video se připravuje ...
Autor: Jiří Čada - 
2. května 2012
15:49

VIDEO: Děsivou nehodu na dálnici D1 přežila řidička superbu jen zázrakem. Zřejmě kvůli špinavému přednímu sklu přehlédla v ostrém protislunci kamion a zezadu do něj v rychlosti 140 km/hod narazila.

K hrozivé dopravní nehodě osobního automobilu a kamionu došlo ve středu dopoledne na 142 kilometru dálnice D1 ve směru na Brno.Řidička osobního automobilu Škoda Superb tam patrně přehlédla před ní jedoucí kamion a zezadu do něho v plné rychlosti najela.

„Není vyloučeno, že žena v ostrém protislunci vozidlo před sebou přehlédla. K nehodě došlo v místě zúžení vozovky v důsledku probíhajících oprav,“ řekla Blesku mluvčí krajských policistů v Jihlavě Dana Čírtková.

Těžce zraněnou řidičku museli ze zcela zdemolovaného vozidla vyprostit přivolaní hasiči. „Žena byla letecky přepravena do brněnské nemocnice,“ dodala policejní mluvčí Čírtková.

Dálnice ve směru na Brno byla uzavřena necelou hodinu. Za tu dobu se na místě vytvořily až několika kilometrové kolony vozidel.

Případ dále vyšetřují policisté. Ti nabádají řidiče, že jízda v ostrém protisvětle vyžaduje u vozidla čisté přední sklo.

jahodove_ticho ( 4. května 2012 22:15 )

jebka no...služební superb, namakaná frajerka... myšlenkama někde na zahrádce s kafíčkem, pak to takhle dopadá... doživotně sebrat papíry

anka ( 2. května 2012 19:37 )

nechapu - v useku probihala oprava dalnice a nekdo si to porad pali 140...

makmark ( 2. května 2012 17:37 )

sebevraždu jako příčinu nehody policie ihned vyloučila

Zobrazit celou diskusi