Matka podlehla rakovině: Chci být s ní, řekl syn (†15) a spáchal sebevraždu

Chci být se vou matkou, rozhodl se patnáctiletý Liam a spáchal po její smrti sebevraždu  (Autor: Internet, Reprofoto The Sun)
Autor: Jaroslav Šimáček - 
2. května 2012
15:43

Pouhé dva měsíce poté, co jeho matka Deborah (†35) podlehla po úporném boji rakovině, se teenager Liam (†15) rozhodl, že si vezme život. Nedokázal bez ní totiž žít.

Vzal si provaz a šel se oběsit do lesíka nedaleko baráku, kde ještě nedávno spokojeně žil se svými rodiči. Mladého Liama (†15) k tomu dohnalo jediné - chtěl být opět se svou matkou, která před dvěma měsíci zemřela na rakovinu. 

Jeho přátelé policii prozradili, že ho smrt matky sebrala. Prý dokonce řekl: "Chtěl bych být s matkou..." Jenže nikdo nepomyslel na to, že by mohl sáhnout po sebevraždě. Když se však nevracel domů, začali po něm pátrat...

Zachránit se ho nepodařilo

V pondělí večer našli jeho kamarádi poblíž anglického Barnsley Liamovo tělo visící ze stromu. Sundali ho, ale bylo již pozdě. Odešel. I přes oživovací pokusy přivolané záchranky. A smutní pozůstalí doufají, že se vydal skutečně za svou matkou. Na internetovou stránku, která byla zřízena po smrti Liamovy matky, pak napsal její bratranec: "Nevím, co na to říct, Deb, mám znovu špatné zprávy... Ale aspoň budete s Liamem spolu."

Není divu, že se po dalším úmrtí v rodině Liamův otec Alan zhroutil. Policisté pak případ uzavřeli jako sebevraždu. "Policie přijela na místo v půl deváté večer. Patnáctiletý chlapec byl na místě prohlášen za mrtvého. Cizí zavinění bylo vyloučeno," uvedl mluvčí tamní policie.

A před školou, kterou Liam navštěvoval, se objevily kytičky na jeho památku a vzkazy od kamarádů. Daily Mail citoval jeden za všechny: "Srdce ze zlata přestalo bít, dvě zářící oči mají klid, Bůh zlomil naše srdce, aby dokázal, že si bere jen ty nejlepší. Odpočívej v pokoji, Liame, budete v nebi se svou matkou v bezpečí."

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

inkanela ( 2. května 2012 16:37 )

ach jo no

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud