Chlapečka (†11) rodiče utýrali hladem, jedl vlastní výkaly

Malého Jonathana nechal jeho otec a nevlastní matka vyhladovět k smrti
Autor: ljš - 
12. dubna 2012
15:12

Teprve jedenáctiletý Jonathan si před svou smrtí musel projít peklem. Jeho otec ho zavřel do místnosti a nechal ho vyhladovět k smrti. Než zemřel, vážil chlapeček jen něco málo přes 20 kilogramů. Byl tak vyhladovělý, že jedl vlastní výkaly. A důvod? Trest za údajné násilné chování.

Jonathan byl podle učitelů hodný, bezproblémový chlapec. Přesto ho jeho otec potrestal za údajnou agresivitu a utýral ho k smrti. Chlapec prý udeřil svou nevlastní těhotnou matku do břicha a ta pak potratila.

"Zavřel jsem ho do místnosti a dával mu občas trochu chleba a vody. Jednou jsem ho ale viděl, jak jí vlastní výkaly," přiznal vyšetřovatelům jeho otec Aaron. Chlapce v krutých podmínkách věznil tak dlouho, až zhubnul na téměř 20 kilogramů.

Vraždu tajil skoro rok

Jednoho dne pak zvrhlý otec našel svého vyhladovělého syna bez známek života. Pomoc mu nezavolal, jeho bezvládné tělíčko zabalil do spacího pytle a zakopal ho v lese za městem. Vraždu se mu dařilo tajit celých devět měsíců!

Pak se ale Jonathanův dědeček rozhodl zalarmovat policii. Neměl totiž o vnukovi žádné zprávy. Chlapeček nereagoval ani na narozeninové dárky, ani na telefonáty. Od Aarona slyšel jen samé výmluvy. Těch se dočkala i chlapcova matka žijící v Novém Mexiku. I jí její bývalý manžel odmítal dát syna k telefonu s tím, že se má dobře, ale s matkou mluvit nechce.

Aaron i jeho žena Elizabeth se k činu přiznali a byli pravomocně odsouzeni. V texaském vězení teď čekají na rozhodnutí soudu o výši trestu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

rezacek ( 12. dubna 2012 22:35 )

Ještě že ten chlapeček nebyl malý Polreich. To by mohl říci "co je to za srač.ky". A požádat alespoň o kečup.

vilaamalka ( 12. dubna 2012 17:09 )

Ale až teď to opravili.

vilaamalka ( 12. dubna 2012 16:48 )

Je to smutné,ale ten nadpis!!!!Snad nechali vyhladovět ne????

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud