Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Jasno 18°C

Babička a nevlastní matka uběhaly dívku (†9) k smrti: Hrozí jim trest smrti

Nebohá Savannah (uprostřed) musela běhat až do úplného vyčerpání. Po třech hodinách se zhroutila. Nevlastní matka (vpravo) a babička (vlevo) byly obviněny z její vraždy  (Autor: Reuters)
Autor: INT, oj, Kjos - 
2. března 2012
11:58

Malá Savannah Hardin (†9) zemřela naprostým vyčerpáním, když ji její nevlastní matka a babička donutily běhat, dokud nepadla. Trest, který ji stál život, dostala jen proto, že bez svolení snědla čokoládu. Oběma ženám hrozí trest smrti.

Kamery ve školním autobusu zachytily rozsudek smrti. „Bude běhat, dokud se bude moct hýbat,“ řekla krutá babička z americké Alabamy řidiči. A přesně to se stalo.

Savannah daly ženy do rukou pětikilové poleno a odstartovaly běh smrti. Po třech hodinách padla vyčerpaná dívka k zemi. O pár dní později zemřela v nemocnici.

Joyce Hardin Garrard (46) a dívčina nevlastní matka Jessica Mae Hardin (27) byly minulý měsíc obviněny ze zabití devítileté holčičky.

Pitva odhalila, že Savannah byla zcela dehydratovaná a měla extrémně nízkou hladinu sodíku v těle. "Je to jakoby atlet běžel maraton a za celou dobu se ani jednou nenapil," řekl lékař u soudu. Oběma ženám hrozí trest smrti.

pgga ( 3. března 2012 07:58 )

Nejedna se tady "par pres zadek"....dite se nema "uhodit"..NIKDY Jak se libi Vam..kdyz Vam nekdo "flakne",,co?....Jinak ANO tady v USA jsou tady na to velmi prisne tresty..tak jak to ma byt! Tyto hyeny..dostanou co potrebuji...dozivoti...,mozna trest smrti

dagishka ( 2. března 2012 13:37 )

ku*dy.....

587587 ( 2. března 2012 13:03 )

To je ta úžasná logika dnešní doby. V Americe nemůžete dát dítěti pár přes zaadek, aby na vás někdo nevolal policii a pak si dospělí vymýšlejí "alternativní" tresty, které nakonec končí smrtí. Tak nevím, co by bylo lepší ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud