Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Slovensko má svého superhrdinu: Na pořádek v ulicích dohlíží Batman!

Autor: INT, lm, simao - 
16. února 2012
20:58

Po Dunajské Stredě na Slovensku se prohání Batman! Podaří se mu zjednat pořádek v ulicích? Superhrdina, původem z Gothamu, je novou posilou pro tamní strážce zákona. A také velkou atrakcí.

Už měsíc mají obyvatelé Dunajské Stredy možnost obracet se na nového maskovaného ochránce práv. Na rozdíl od komiksové a filmové předlohy však zná jeho identitu každý. Jeho jméno je Zoltán Kohári (35).

"Jsem tu proto, abych pomáhal policii, musím dozírat na pořádek. Chci dostat všechny výtržníky ven z města, " prozradil svůj plán slovenský Batman.

Policisté jsou k novému kolegovi skeptičtí

Zoltánovo nadšení příliš nesdílí příslušníci policejního sboru v Dunajské Stredě. K vyjádření maskovaného hrdiny jsou spíše skeptičtí.

"Pro nás je jen takovou atrakcí a zpestřením dne. O tom, že by nám měl pomáhat nemůže být ani řeč, " řekl pro Nový Čas náčelník městské policie Tibor Csiba.

Na kontě už má údajně pár hrdinských činů

Zoltán má ale už údajně na kontě několik činů. "Jednou jsem přišel k partě mladých chlapců, kteří se chtěli poprat. Jen, co mě uviděli, okamžitě se rozešli," pochlubil se. Vedle toho číhá v noci na výtržníky, sbírá po městě odpadky a jednou i překazil krádež v místním obchodě.

Zoltán by rád sloužil všem lidem v nouzi. "Jestliže budu muset být na střeše a zachránit někoho před pádem, tak to udělám. Když bude potřeba zachránit lidi před nehodou, tak tam okamžitě přiletím. Mám plášť a s ním doletím všude."


anne... ( 27. února 2012 00:28 )

Čo ste hluchý? Však to je Maďar z Dunajskej Stredy Takých treba pozabíjať spolu s cigánmi

miran71 ( 17. února 2012 08:06 )

Dal bych ho dohromady s Bartošovou.At je na titulkách sranda.=)

nekupujteblesk ( 17. února 2012 06:34 )

typicky dementny asocial...staci sa pozriet na to ako byva...a tie krive nohy pri tom postoji...uplny muflon

krokodyl ( 17. února 2012 06:14 )

Nejakej neposednej ten na necem frci

vlaku ( 17. února 2012 02:58 )

Magor z Levárů-blánec v SK

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud