Šel na pivo, napadl ho kanibal: Ukousl mu nos a kus ucha

Scénku jak z filmu o Hannibalu Lecterovi zažil pětapadesátiletý Angličan: V ulicích Cheltenhamu ho přepadl útočník s kanibalistickými sklony!
Autor: simao - 
8. 2. 2012
15:43

Scénu jako z filmu o Hannibalu Lecterovi zažil Angličan Graham Brook (55). Byl napaden kanibalem, který mu ukousl nos a část ucha! Pachatele policie chytila a nyní čelí obvinění za těžké ublížení na zdraví.

Angličan Graham Brook (55) si jen vyrazil na pivo, místo toho ho však potkal hrůzný zážitek. Jak celý zakrvácený vypověděl policii, napadl ho v ulicích Cheltenhamu kanibal! Ukousl mu nos a část ucha, které pak skutečně policie na inkriminovaném místě našla.

"Bylo to strašné. Křičel: Chystám se Tě dopr... sníst," vypověděl Brook reportérovi The Sun. A pak se útočník s kanibalistickými choutkami vrhl na jeho obličej.  Ukousl mu špičku nosu a natrhl ucho.

Zděšený padesátník prý nejdřív upadl do agónie, nakonec se mu ale podařilo nějakým způsobem ubránit. Sám prý neví jak. Útočníka se podařilo policii zadržet a nyní čeká ve vazbě na výsledek vyšetřování a verdikt soudu. Je obviněn z těžkého ublížení na zdraví.

Bylo to jako z Hannibala Lectera

Oběť kanibalistického útoku si mezitím vzali do parády plastičtí chirurgové. Díky víc jak šedesáti stehům a kožním štěpům (transplantátům) mu dali do pořádku ucho i přišili nový nos.

"Bylo to jako z Hannibala Lectera," připomněl Brook známý film Mlčení jehňátek, ve kterém se v roce 1991 představil v hlavní roli Anthony Hopkins.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

tomik007 ( 8. února 2012 17:17 )

nechod Vasku s ODSakem na pivo...

marie60 ( 8. února 2012 15:55 )

 Boha jeho, co to mezi námi žije za zrůdy? Je toho už nějak moc, samé krváky at´ z ciziny a nebo od nás.Co s takovými pošuky budou dělat, zavřou je a nebo dají do cvokhauzu?

Zobrazit celou diskusi
Další videa