Hlinovského spolujezdkyně: Žena, se kterou kradl a fetoval
Policisté znají identitu ženy, která pravděpodobně zemřela při přestřelce ve Strakonické ulici v Praze, už od středečního podvečera. Dosud ji však nechtěli prozradit. Podle zjištění televize Prima se však jedná o Michaelu C., Hlinovského bývalou přítelkyni, která byla stejně jako on závislá na drogách.
Podle zdroje televize Prima, který prý hledaného recidivistu dobře zná, byla Michaela C. bývalou Hlinovského přítelkyní. S tou pravděpodobně začal žít po té, co se s ním rozešla matka jeho syna Lucie R. Prodávala pro něj drogy a byla také překupnicí kradeného zboží. Stejně jako Hlinovský prý byla závislá na drogách, podílela se na krádežích aut, nikdy nepracovala. Živil ji vždy muž, se kterým zrovna žila.
Kde se skrývá?
Hlinovského hledají v Praze a jejím okolí stovky policistů. Zaměřují se především na oblast Prahy 6, kde má muž celou řadu známých a kde také nejčastěji kradl. Stopy policii zavedly do bytu v Zelené ulici v Dejvicích, kam si Hlinovský pravděpodobně přišel sbalit část svých věcí. Na místě ho ale nenašli.
Nenachází se ani v bytě své bývalé přítelkyně, která bydlela se svým nynějším přítelem v nedalekých Střešovicích. Vzhledem k tomu, že je muž již několik let závislý na pervitinu, počítají policisté spíše s možností, že zůstane právě v místech, která dobře zná a Prahu neopustí. Dá se předpokládat, že bude pokračovat v trestné činnosti, aby získal peníze na drogy.
Zavraždil ji?
Přestože policejní prezident Petr Lessy prohlásil, že žena pravděpodobně opravdu zemřela policejní kulkou, objevily se i spekulace o tom, že Václav Hlinovský mohl Michaelu C. zavraždit a v autě pak převážet její tělo. Policista, který na muže střílel, prý totiž v autě krom řidiče nikoho dalšího neviděl. Nezbývá tedy než čekat na výsledky policejní expertízy.
http://www.youtube.com/watch?v=b3EnE5cNCGU