Zrůdy! Žena fotila přítele při znásilňování školačky (10)

Ilustrační foto
Autor: šim - 
11. ledna 2012
11:49

Otřesný případ se odehrál v Británii. 48letá žena pořizovala fotografie svého pedofilního přítele (49), když znásilňoval desetiletou školačku. Obě bestie nyní soud poslal do vězení na 10 a 12 let. Znásilňovaná dívka, které je nyní 17 let, si ponese doživotní trauma. Přesto se soudního stání účastnila.

Nerissa Williams (48) dostala za pořizování fotografií 10 let, její přítel Neil Beecham trest o dva roky vyšší. Pár se přiznal ke dvanácti trestným činům včetně znásilnění, sexuálního napadení, podněcování dítěte k sexu a tvorbě a šíření pornografického materiálu.

Zrůdnosti se odehrávaly před sedmi lety, až nyní je ale policie odhalila. Stalo se tak poté, co na základě tipu prohledala Beechamův dům. Našla u něj stovky doma pořízených fotografií a videonahrávek.

„Dívku znásilňoval Beecham, zatímco Williams pořizovala fotografie, pomáhala mu a naváděla ho,“ zaznělo z úst soudce Neila Bindera. Podle něj dvojice dívce ukradla její dětství a nevinnost.

Fotografie, které pár pořídil, dále rozesílali dalším pedofilům. Podle záznamů z perverzních chatů, jejichž záznamy policie nalezla v Beechamově počítači, se násilník svěřil ostatním pedofilům, že kdyby měl vlastní děti, zneužíval by je od nejmenšího věku.

Oba odsouzení budou kromě vězení doživotně zapsáni do registru sexuálních násilníků

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

zlymikes ( 11. ledna 2012 12:32 )

to víš,iniciátor zákazu takového trestu měl ptáka vola a zůstal bez dětí.Takže věděl houby,co to je

kleopatravii ( 11. ledna 2012 12:31 )

Myslím, že i ten odstřel by pro ně byl málo. Zasloužili by si trpět co nejvíc.

marie60 ( 11. ledna 2012 12:00 )

Jsou to fakt zrůdy a na takové by měl být povolen odstřel.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud