Sobota 2. prosince 2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Zataženo, sněžení 0°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Zuzana (13) zmizela v sobotu, pomozte ji najít!

Zuzana Kandrová zmizela v sobotu, naposledy ji viděli na pražském Smíchově
Zuzana Kandrová zmizela v sobotu, naposledy ji viděli na pražském Smíchově  (Autor: PČR)
Autor: jos - 
24. října 2011
08:16

Pražská policie pátrá po třináctileté Zuzaně Kandrové, kterou rodiče pohřešují od soboty. Zuzana odešla ze svého domova v ulici Pod Kavalírkou v Praze 5 v doprovodu svého bratra, kterého ale u obchodního centra na Smíchově opustila. Od té doby o sobě nedala vědět. Její mobil je vypnutý.

Pohřešovaná dívka se může pohybovat ve společnosti svého osmnáctiletého přítele. Zuzana Kandrová je 150 - 160 cm vysoká, hubené postavy. Má hnědé oči a hnědé vlnité vlasy.

Policie se obrací na veřejnost, aby v případě jakýchkoliv informací o pohřešovné dívce kontaktovali linku 158.

catalin ( 2. července 2012 20:17 )

Je to malá *** kterou doma učí okrádat druhy me okradla o telefon s jeji ma kamaradkama a jeji kamaradky museli za ni uhradit zpusobenou skodu je to holka u který bych se vubec nicemu nedivil je schopna vseho a její domací zázemí na katastrofalni urovni

e.44 ( 24. října 2011 14:13 )

anelam, ta sousedka neni svědomitá, ale blbá. Správná výchova nespočívá ani v rozmazlování, ani v zahrnování dítěte vědomostma nepřiměřenejma jeho věku, ale ve správném vedení, které evidentně nezvládá, když se ten kluk ještě neumí obout.

anelam ( 24. října 2011 14:01 )

Mám sousedku ,co je tak svědomitá,že synovi který chodí do 2.třídy,ráno nosí aktovku,a ze školy také.a má to do školy 500 met.ulicí- Klidně mámě přede mnou řekne ,že je škaredá a tlustá....A to ho svědomitě vede životem,kluk už i ví ,jak vypadá porod atd...ale obout se neumí- nás nikdo k ničemu takto nevedl a přesto i vychovaní prakticky sami na ulici jsme vždy věděli co můžeme ,nebo ne si dovolit!Proč je to teď jinak?

e.44 ( 24. října 2011 13:10 )

U kluků(bratranec má tři) je to stejný jako u holek, i u párečku(ten má zase švagrová). Chce to jenom s tím správným přístupe začít už od mala a ne až když to začne hořet. A všichni jsme pracovali, ale čas na děti jsme si našli vždycky. I dneska to jde. Jenom chtít. Starší dcera taky pracuje, i její manžel, ale na malýho si vždycky čas udělaj. To je věc priorit v rodině.

e.44 ( 24. října 2011 13:02 )

Na Smíchově je sice větší koncentrace cikánů, než třeba ve středu Prahy , ale rozhodně tam nejsou ve většině, tak nevím, čemu se chlemtáš

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud