Úterý 19. leden 2021
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona
Zataženo, sněžení 1°C

Syn ztracené Slovenky: Mámu volali z budky, pak zmizela

Autor: Čas.sk, oj - 
28. prosince 2010
05:00

Záhadně zmizela během přípravy Štědrého večera. Desítky lidí po ní pátrají už pátý den. Zuzanu Farkasovou (56) podle synů někdo zavolal z telefonní budky, oblékla se a odešla. Kdo volal je zatím záhadou. "Netuším, kdo to mohl být," tvrdí jeden ze synů.

Její mobil prý byl vypnutý nestandardním způsobem. "Jako kdyby někdo vyndal baterku, nebo ho hodil do vody," myslí si syn Pavol, podle kterého měl dotyčný volat z telefonní budky v Podunajských Biskupicích. "Nenechala by nás na Vánoce samotné," dodal.

Ženu nepřetržitě hledají desítky policistů a záchranářů. "Prohledali jsme okolí obce i hladinu Malého Dunaje," řekl pro Čas.sk velitel záchranářů Ján Cibulka.

Zmizela uprostřed vánočních příprav

Když paní Zuzana zmizela, pekla vánoční cukroví. „Už měla dokonce hotový i krém. Všeho ale nechala a oznámila, že se za půl hodinky vrátí zpět,“ řekla matka Zuzany Ester Szabo (79). Bývalá manželka slovenského poslance Pála Farkase prý v obci Nový Život-Eliášovce nastoupila do své Mazdy 323 a odjela. To ji rodina viděla naposled.

Manželství podnikatelky a slovenského poslance trvalo podle informací ze slovenského tisku 30 let. I po rozvodu dvojice vycházela dobře, Pálův zájem o Zuzanu neustal. „Otec dělá všechno pro to, aby mámu našli,“ sdělil syn Pavol. O Zuzaně Farkasové je dále známo, že je spolumajitelkou a jednatelkou zemědělské firmy.

marmat ( 28. prosince 2010 18:34 )

NEHRÁL TEN PAN MANŽEL PŘED PÁR LETY HLAVNÍ ROLI V SDUPER FILMU "NOCI S NEPŘÍTELEM" ??? JE TO ON ? PŘÍBĚH MÁ NÁBOJ .....

sabartnok ( 28. prosince 2010 14:24 )

první větu nechávám bez komentáře. K ostatnímu mohu jen přikývnout, ale stejně i tak se mi nezdá, že by jen tak beze slova odešla - jestli si hledala někoho na inzerát, bůh ví... a to, že neměli ještě vypořádaný majetek - to je taky blbý. k tomu už je další článek a vrhá to vždy na exmanžela podezření.... vypořádávání majetku je v dnešní době dost nepříjemná věc.

divenka ( 28. prosince 2010 10:58 )

třeba dostala ten nový vynález neviditelnosti.. Evidentně v tom budou hrát roli peníze, nebo rodinné či partnersko-podnikatelské zájmy.

e.44 ( 28. prosince 2010 10:45 )

Vlastní zkušenost? Kdyby šlo o milence, udělala by to mnohem nenápadnějším, předem připraveným způsobem. Neudělala by to způsobem, jakým ještě nikdy neodešla a po kterém zůstal zbytek rodiny překvapeně stát s otevřenou pusou. V toto případě šlo o něco náhlého, nečekaného a naléhavého. O něco, co vyžadovalo okamžité řešení, ke kterému kdyby nedošlo, tak by rodina tu pusu asi už nedokázala do konce života zavřít.

anelam ( 28. prosince 2010 10:15 )

utíkají většinou chlapi-ale proč ne?Děti jsou dospělé,krém si dodělají samy

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud