Neděle 17. října 2021
Svátek slaví Hedvika, zítra Lukáš
Polojasno 12°C

VIDEO: Řidič vyškolil policajta na silnici

Autor: mivr, Krvs - 
9. prosince 2010
05:00

Jak snadné může být přesvědčit policistu, že proti vám vlastně nemá "nic v ruce", dokázal tento řidič. Byl zastaven policistou, který ho chtěl pokutovat za překročení rychlosti. Řidič se ale nedal a chtěl vidět nějaké důkazy. Ty mu policista nebyl schopný poskytnout a začal koktat a červenat se.

Řidičovu rychlou jízdu údajně zachytilo měřící zařízení. Jenže když chtěl muž vidět onen záznam, policista byl bezmocný. Začal se zmateně ohánět správním řízením a patrně nevěděl, co na řidičovy pádné argumenty říct. Celá akce skončila koktáním a červenáním policisty, kterému očividně došly nápady a který se ocitl na pokraji svých sil.

Znají vůbec policisté zákony?

A tohle není zdaleka jediný případ, kdy byli policisté z nabiflovaných řidičů v koncích. Legendárním se stal motorkář, který v říjnu proškolil policisty takovým způsobem, že by na to snad radši zapomněli.

Řidič na ně vytahoval zákony, které podle jejich reakcí snad ani neznali. Policité si tehdy opravdu ušili z ostudy kabát. Video s řidičem s dávkou kuráže se stalo hitem internetu a muž dokonce přišel na chat do Blesk.cz

naze ( 13. prosince 2010 05:31 )

profesionálsky a klobouk před ním dolů. Ten řidič byl pěknej de... No a co dodat k Blesku,jako vždy vytiskne cokoli.Mám s ním zkušenosti, kdy vytiskl nepravdivý článek a když můj známý volal novináři z Blesku,aby mu řekl,že to bylo úplně jinak a dal mu mobil na svědka,novinář mu slíbil,že svědkovi zavolá. Bohužel, tím by se asi zkompromitoval. Prostě se na to vykašlal. Takže od té doby mám na Blesk svůj názor.

hahoc ( 10. prosince 2010 16:51 )

Vy jste pravnik, ze vite, ze policajt je povinnen ihned predlozit onen dukaz o prekroceni rychlosti? Napiste mi prosim podle jakeho paragrafu je toto nutnosti? Pokud by jel misto 50 treba 57 jiste by ho policajt ani nestavel, spis si myslim, ze ten dotycny jel nejmene o 20 rychleji a protoze neumel prijmout svoji chybu, tak to zkusil takto. Ale jiste jste odbornik na prava ridice, tak mi prosim napiste ten paragraf, rad ho rovnez pouziju, az mne bude stavet nejaky policajt- ovsem toto bych pouzil pouze v pripade, kdybych si byl jisty, ze jsem rychlost neprekrocil a hlavne kdyby mne policajt zacal nevhodne a povysene buzerovat, coz tento pripad rozhodne nebyl. P.S. Tesim se na ten paragraf

logicky ( 10. prosince 2010 16:37 )

nikdo nemusí vědět, jestli jede předepsaných 50 nebo 57 km/hod. Ale policajt musí předložit důkaz, proč a za co je řidič povinen platit pokutu. Řidič se choval podle svého práva, už nejsme v policejním státě !!!

lo2f ( 9. prosince 2010 20:35 )

ale trefil jsem se

c3rb3r0s ( 9. prosince 2010 20:33 )

Pro tebe pan policajt

Zobrazit celou diskusi
Další videa