Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Šílenec z Británie: Strčil si zavařovačku do zadku!

Starší muž z Británie měl štěstí, že sklenice od marmelády byla opravdu bytelná a že neskončil se střepy v žaludku
Starší muž z Británie měl štěstí, že sklenice od marmelády byla opravdu bytelná a že neskončil se střepy v žaludku  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: INT, shp - 
20. července 2010
22:00

S obyčejnou sklenicí se toho dá dělat opravdu hodně. Například do ní lze zavařovat marmeládu či okurky. Starší muž z Velké Británie se ale s její pomocí rozhodl zvítězit nad zácpou. Že se ze sklenice ale nakonec stane obří špunt v zadku, ho zřejmě nenapadlo…

Když doktoři viděli rentgen muže, který zřejmě nikdy neslyšel o projímadle, zhrozili se. A snímek mužova pozadí se tak okamžitě zařadil do sbírky nejbizarnějších rentgenů, které vznikly po celém světě.

Nejčastěji kroutí lékaři hlavou nad spolknutým klíčem či jiným menším předmětem, který naleznou v žaludku. Takový špendlík se po pozření dál než do krku nedostal. Ženě, která ho spolkla, se tam totiž zabodl.

Podivné praktiky

Mimo takovýchto případů se ale doktoři i občas zasmějí. To obvykle, když do nemocnice dorazí kulhající pacient, který si chtěl zpříjemnit den zasunutím nějakého předmětu do análního otvoru a už ho ze svých temných útrob nedokázal sám vytáhnout. K takovýmto praktikám ale lidé nepoužívají jen vibrátory, ale i elektrické kartáčky, láhve nebo dokonce příbory.

Kdyby tyto snímky viděl německý vědec Wilhelm C. Roentgen, který rentgen vynalezl a poprvé zdokumentoval v roce 1895, zřejmě by se divil, kolika lidem zachrání v budoucnosti zdraví.

Bolení v krku nemusí nutně způsobit jen angína, ale v případě nerozvážné ženy i zabodnutý špendlík Bolení v krku nemusí nutně způsobit jen angína, ale v případě nerozvážné ženy i zabodnutý špendlík | Profimedia.cz

djaba ( 21. července 2010 21:33 )

Jistě , mnohým lidem působí rozkoš mít v zadku třeba sklenici . Já mám však lepší nápad - strčme tam starosti , depku a problémy a užijme si výjmečně teplých dní .Vyražme k vodě a podle chuti se oddávejme lenošení . Dodržujte pitný režim a semtam ho i přežeňte , ono takové odreagování není špatné.

akrapaz ( 21. července 2010 17:23 )

Autor článku zřejmě nemá vůbec ponětí o anatomii lidského těla. I kdyby tu sklenici rozbil kladívkem, což by bylo daleko jednodušší pak ty střepy odstranit, než se takhle ztrapňovat u röngenologa, tak nechápu, jakým způsobem by se dostaly do žaludku. Pak to musí být nějaký mimozemšťan a přijímá potravu úplně jinou stranou, než ústy!

kudlankabezbozna ( 21. července 2010 14:22 )

No jestli on si nechtěl prostě tu ďouru víc roztáhnout, aby se líp v.y.s.r.a.l. Ale na mě to spíš dělá dojem, že důchodce nějak sexuálně experimentoval, vymknulo se mu to z rukou, tak doktorům nabulíkoval něco o zácpě, aby vypadal jen o něco málo míň trapně.

matyldamatylda ( 21. července 2010 09:28 )

lipno ( 21. července 2010 08:11 )

Redaktor to evidentně přepískl, ať jde s takovými popisky do žaludku!

Zobrazit celou diskusi