Vedro v zoo: Rychle sprchu!

Autor: žig - 
2. července 2010
06:59

Kvůli horkým letním dnům je teď většina zvířat v zoologických zahradách jako bez života. Dokonce ani africkým druhům se nechce během dne nic dělat. Co je dokáže povzbudit? Osvěžující sprcha!

Zvířata v zoo ve Dvoře Králové teď přes den jen lenivě polehávají. Na nějaké skotačení před zvědavými návštěvníky, kterých jsou v prázdninový čas davy, nemají náladu. I jindy legračním opicím dochází šťáva. Ošetřovatelé je tak občas povzbuzují vlažnou sprškou vody z hadice.

I když šimpanzi se s vodou až tak nekamarádí, ve třicetistupňovém horku jim teď mírné osvěžení vodou nevadí a klidně se nechají pokropit. S velkou libostí si ji užívá ve dvorské zoo šimpanz Dingo. A navíc u sprchování opičák pobavil svým legračním dováděním návštěvníky zahrady.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

milo ( 2. července 2010 08:40 )

Asi se tam taky zajdu nechat pokropit , vypadá to an super zábavu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud