Pátek 7. května 2021
Svátek slaví Stanislav, zítra je Den vítězství
Oblačno, déšť 12°C

Čím větší horko, tím kratší sukně

Helena Housková (27) z Hradce Králové
Helena Housková (27) z Hradce Králové  (Autor: Foto Blesk – Jitka Žigová)
Autor: red - 
12. července 2008
05:00

Ženy se rozhodly toto léto zaútočit na mužské smysly a do boje vytáhly s hodně silným kalibrem. Jako kdyby na ulici sváděly »tichou« soutěž o nejkratší sukni. Jsou hezké, opálené a dlouhonohé.

Blesk proto oslovil některé nositelky krátkých sukní a zjišťoval míry. Hledali jsme ty nejodvážnější...

Počasí nahrává mužům. Vysoké teploty krátí sukně, a dnes je proto ideální den vyrazit v mini. Meteorologové totiž hlásí parno a teploty kolem třicítky. A pánové se zase mají na co koukat. Krásné dlouhonohé dívky jim dávají silně zabrat. Není se čemu divit, mini je prostě stále v kurzu.

Blesk vyrazil do ulic, aby zjišťoval, jaká délka právě »letí«. Centimetry se pohybují kolem 25 až 35 centimetrů. Některé ani nevypadají jako sukně, spíš jako letní šálka omotaná kolem dívčích boků. Jak dlouho to naši pánové vydrží, je pouze ve hvězdách. Faktem je, že ženám se líbí, když se za nimi muži otáčí, a proto je budou stále provokovat novými a vychytanějšími modýlky. Proto dámy, až budete vybírat, co na sebe: Čím kratší, tím lepší!

Gábina Dvořáková (18) z Třešňovic na Strakonicku

Délka sukně: 25 centimetrů

"Krátké délky sukně ani veselých barev se nebojím. Navíc mám radost, že jsem vyrostla. Pořád jsem byla menší a teď už měřím 173 centimetrů," radovala se absolventka střední pedagogické školy.

Gábina Dvořáková (18) z Třešňovic na Strakonicku Gábina Dvořáková (18) z Třešňovic na Strakonicku | Foto Blesk – Vlaďka Hradská

Helena Housková (27) z Hradce Králové

Délka sukně: 32 centimetrů

"V horku nosím často krátké sukně. Je to nejlepší. Tuhle džínovou jsem si pořídila před rokem asi za 600 korun. Měří 32 centimetrů," řekla Blesku mistrová odborného výcviku Helča.

Helena Housková (27) z Hradce Králové Helena Housková (27) z Hradce Králové | Foto Blesk – Jitka Žigová

VÍTĚZKA »tiché« soutěže

Marie Nováková (19) z Prahy


Délka sukně: 24 centimetrů

"Zrovna tady čekám na přítele a půjdeme se projít po staré Praze. Minisukně mám ráda. Myslím si, že ženy by měly ukazovat nohy," pochlubila se Blesku sympatická slečna z Prahy.

Marie Nováková (19) z Prahy Marie Nováková (19) z Prahy | Foto Blesk – Jiří Hadač

Linda Michelfeitová (19) z Prahy

Délka sukně: 27 centimetrů

"Čekám velká vedra, a proto jsem vyrazila po nákupech, abych si sehnala nějakou pěknou sukni. Tahle u mě zatím vede. Asi do ní vážně půjdu. Co si myslíte?" sdělila své dojmy. Délka její sukně nepřesáhla hranici 30 centimetrů.

Linda Michelfeitová (19) z Prahy Linda Michelfeitová (19) z Prahy | Foto Blesk – Tereza Hořínková

Další videa