Tihle viděli Simpsonovy dřív než Američané!

27. 7. 2007
01:00

Plátno pod širým nebem se rozzářilo v Uherském Hradišti několik minut po půlnoci. Filmoví Simpsonovi se vřítili do Česka

Na co si Američané museli počkat až do dnešního dne, čeští diváci už viděli. Premiéra prvního celovečerního filmu o Homerově rodině Simpsonovi se totiž odehrála v noci ze středy na čtvrtek v Uherském Hradišti v rámci Letní filmové školy. Tisícihlavý dav českých fanoušků obsadil Kolejní nádvoří k prasknutí a neklidně očekával začátek 85minutového filmu. "Nemohu si to nechat ujít, mám archiv se všemi dosavadními díly. Bez Simpsonů by byl pro mě život naprosto nudný," říkal natěšeně před uvedením David Kolařík (26) z Brna. Plátno pod širým nebem se rozzářilo několik minut po půlnoci. A diváci v Čechách konečně dostali odpověď na dlouho utajovanou otázku. Jakou že to Homer Simpson provedl nejhorší věc na světě. Na premiéru přijeli i 'čeští' Simpsonovi - Jiří Lábus - Marge, Helena Štáchová - Líza, Pepa Carda - Lenny, Stanislav Lehký - Krusty, Zdeněk Štěpán - Pety. "Jsme všichni napjatí. Film z USA přišel poškozený, aby se nedal zneužít. Natočili jsme první kopii. Pak přišla druhá a všechno bylo jinak," poznamenal Štěpán.


KDO CHCE BÝT PŘEKVAPENÝ, NEČTE! Stručný obsah filmu Ve Springfieldu se řeší znečišťování ovzduší i současná americká politika. Homer totiž způsobí ekologickou krizi, když se zbaví septiku plného výkalů v jezeře. Bart se ukáže nahý, Líza se zamiluje.

1080p 720p 360p
Další videa