Delfínici puklo srdce

Autor: INT - 
20. 2. 2007
01:00

Delfínici Mary G. zavraždili její ošetřovatelku, která pro ni byla náhradní mámou. Opuštěné zvíře nyní umírá žalem

Italská trenérka delfínů Tamara Monti (+37) vyléčila samičku Mary G. ze stresu a modřin, ze žalostného stavu, v němž byla dovezena z Jaderského moře. Zvykly si na sebe a stala se delfínici náhradní matkou. Nedávno však Tamaru zavraždil její soused. Od té doby Mary G. nežere a ubývá na váze. Podle zaměstnanců parku umírá žalem. Za poslední dobu ztratila Mary G. 50 kilogramů váhy a nyní má jen 160 kg. Smutně čeká ve vodě parku v Riccione na svou milovanou Tamaru, ale ta nepřichází. Nedávno ji totiž ubodal její soused Alessandro Doto (35), protože mu údajně vadil štěkot jejích psů. Policie jej zadržela ještě nad jejím mrtvým tělem, tupě na něj hleděl se zakrváceným nožem v ruce. Jako by se o Tamařině skonu Mary G. nějak dozvěděla, obratem přestala přijímat pravidelné dávky potravy. Na pomoc dokonce přispěchal i Tamařin snoubenec Robert Gojceta, ale přes své zkušenosti s těmito savci žádné změny nedosáhl. Delfínice Mary G. umírá. Žalem jí puklo srdce.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa