VIDEO milujícího táty: 16 let natáčel den co den svou dceru a vytvořil dílo, které vás rozpláče

Autor: rc - 
7. 11. 2015
11:36

První krůčky, první slova, nástup do školy… Děti svým rodičům rostou před očima, a než se nadějí, z malých miminek jsou dospělí lidé. Vývoj své dcerky Lotte se rozhodl zaznamenat Frans Hofmeester, který svou malou dceru filmoval od narození do šestnácti let.   

Byl rok 1999 a Frans Hofmeester z nizozemského Utrechtu začal filmovat svou novorozenou dcerku Lotte a tak to dělal každý den po dobu čtrnácti let. Den co den natáčel proměny ve tváři své dcery, aby zachytil všechny změny, kterými prošla.

Když dal všechny kraťounké videoklipy dohromady, vznikl krátký časosběrný film, který se stal naprostou senzací a promítal se i ve španělském národním muzeu Centro de Arte Reina Sofia.

Na YouTube ho vidělo už přes 30 milionů lidí.

Podobně jako Lotte Frans točil i svého syna, jehož natáčel od narození do jedenácti let. Dceru ovšem Holanďan natáčet nepřestal, k jejím šestnáctým narozeninám vydal druhý dokument, který zachycuje její proměny od čtrnácti do šestnácti let. 

 

Nutno dodat, že tenhle milující táta natáčel stejným způsobem také svého syna. A to přesně 11 let. Každý týden si ho posadil před kameru. A zde je výsledek.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

petrchpraha ( 7. listopadu 2015 18:29 )

a pak jí to za odměnu udělal pěkně do kadi-díry

Zobrazit celou diskusi
Další videa