Sobota 17. duben 2021
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Zataženo, déšť se sněhem 6°C

Jandáku, ty Švejku!

Autor: pol - 
3. září 2005
05:01

Nevíte, jak se pomstít politikům, kteří vás naštvali. Na internetových stránkách www.aTeo.cz znají odpověď. Z našich čelních představitelů si dělají legraci.

Štvou vás politici? Nevíte, co s tím? Na internetových stránkách www.aTeo.cz znají odpověď. Z našich čelních představitelů si dělají legraci. Ale protože má politické špásování poněkud hořkou příchuť, udělají si občas legraci i z úspěšných českých firem nebo třeba z hezkých slečen.


GREBENÍČEK Tahle montáž nese název "Míč pro Euro 2012". Co tím chtěl autor říct? Že v té době zavládne v Evropě socialismus? Nebo že by komunisty nejradši nakopal? Zkuste hádat... JANDÁK Nový ministr kultury Vítězslav Jandák má prostě smůlu. Jako Švejk vypadá a lidé ho tak často berou. O to víc by se měl snažit je přesvědčit, že dokáže být i seriózním politikem. PAROUBEK Tvrdé praktiky premiéra Jiřího Paroubka už asi na věky zůstanou námětem pro různé legrácky. Škoda jen, že se stejnou tvrdostí jako technaře z louky nedokáže premiér vymýtit třeba korupci nebo nezaměstnanost. ŠKODOVKA Mladoboleslavská automobilka prodává po celém světě, její modely jezdí na všech kontinentech snad kromě Antarktidy. Tak proč by nemohla "udělat kšeft" i mezi mimozemšťany? SLEČNA Hezký vzkaz na nádherném pozadí... Kdo z pánů by si s takovou slečnou nechtěl dopisovat?

Další videa